cz  Czech      uk  EN

„Palubní personál patří mezi naše nejdůležitější zaměstnance“, říká Radim Jančura

STUDENT AGENCY - Radim Jančura

majitel skupiny STUDENT AGENCY dodává: „Jsou to oni, kdo svými službami stojí za oblíbeností našich spojů. Je to špičkový tým, který obsluhuje naše cestující a dbá o jejich pohodlí a bezpečné cestování. Je to tým, který bez rozdílu musí poskytnout špičkový profesionální servis od manažera až po studenta či babičku, která se vydala s dětmi na výlet. A právě ti, kteří toto dokážou, a je to pro ně výzva, hledáme do našeho týmu.“

Bus 1

 Hledáme mladé lidi do našeho týmu

Šance pro letošní absolventy, maturanty či studenty – STUDENT AGENCY nabírá na Karlovarsku a Chebsku nové stevardy do žlutých busů – ihned jich přijme až dvacítku.

Aktuálně až 20 stevardů pro obsluhu cestujících ve žlutých autobusech plánuje co nejdříve přijmout na Karlovarsku a Chebsku dopravce STUDENT AGENCY. Žluté autobusy jezdí na lince z Chebu přes Karlovy Vary do Prahy, kde se těší neustále rostoucí popularitě cestujících. Jen za první pololetí letošního roku zde přepravily přibližně 390 tisíc cestujících.

Nábor nových stevardů je přitom ideální šance například i pro letošní absolventy – maturanty z letošních závěrečných ročníků středních škol. STUDENT AGENCY přijímá stevardy jak na plný pracovní úvazek, tak i na brigádu.

„Jsme jedna z mála firem, která dává šanci také čerstvým absolventům. Vyzýváme i ty, kteří letos maturovali, zejména například na školách zaměřených na hotelové služby a služby v cestovním ruchu, aby se zajímali o profesi stevarda a stevardky v našich busech. Je to skvělý začátek kariéry, práce u nejúspěšnějšího dopravce v České a Slovenské republice a možnost jak si středoškolská studia hned na začátku profesního života doplnit o cenný bod ve svém životopise,“ říká Martin Chomča, generalista společnosti STUDENT AGENCY, a doplňuje: „Je to ale také šance na skvělou brigádu při studiu například na vysoké škole.“

Práce stevarda ve skupině STUDENT AGENCY je také dobrým základem pro další profesní růst v oblasti palubních služeb zákazníkům. Stevardi, kteří dříve působili ve STUDETN AGENCY a RegioJetu, dnes létají pro špičkové nadnárodní letecké dopravce a práce na žlutých linkách se pro ně stala skvělým odrazovým můstkem ke kariéře do oblak. Pokud se současným stevardům nechce do „oblak“, máme pro ty nejlepší připraven kariérní postup v rámci firmy. V tuto chvíli tvoří 80% zaměstnanců Zákaznického servisu a dispečinku bývalí stevardi. Informace o náboru jsou uvedeny v sekci Kariéra internetových stránek STUDENT AGENCY, životopisy je možné posílat do konce června na: martin.chomca@studentagency.cz.

Linka mezi Prahou, Karlovými Vary a Chebem patří k nejvytíženějším ze všech vnitrostátních linek společnosti STUDENT AGENCY v České republice. STUDENT AGENCY zde nasazuje nejmodernější autobusy FUN & RELAX, kde vedle palubního servisu v podobě nápojů a denního tisku zdarma, mají cestující k dispozici vysoce výkonné připojení k internetu a především systém palubní zábavy v podobě individuálních monitorů instalovaných v jednotlivých sedačkách, na kterých mohou cestující sledovat například více než 50 filmů, poslouchat hudbu, číst zpravodajství či hrát elektronické hry. Standard cestování se tak blíží například dálkovým letům významných leteckých dopravců.

TZ: STUDENT AGENCY

foto: Zdeněk Nesveda

Student Agency 1

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.