cz  Czech      uk  EN

Novinky veletrhu CZECHBUS

Čistá veřejná doprava

Samostatnou sekcí veletrhu bude část pod názvem „Čistá veřejná doprava – CNG autobusy“. Tato sekce, umístěná do centra dění – do Střední haly Průmyslového paláce Výstaviště – je určena vystavovatelům z oblasti poskytovatelů CNG a souvisejících zařízení a technologií, vč. čerpacích stanic. Sekce CNG se stane samostatnou a preferovanou součástí prezentace veletrhu, v tiskových zprávách, na webech a ve všech dalších mediálních kanálech. 

Centrální bod setkávání – CBS

Ohniskem veletrhu bude dominantní expozice CBS – Centrální bod setkávání, určená pro navazování kontaktů výrobců s dopravci a organizacemi a institucemi z oblasti řízení a provozování hromadné dopravy. Pro rozšířenou prezentaci hlavně výrobců a dovozců autobusů bude sloužit BUSFÓRUM – otevřený, technikou vybavený prostor s pódiem a hledištěm přímo ve výstavní hale mezi autobusy.
Nový mediální prostor

Jen pro vystavovatele je připraven nový mediální prostor – www.buspress.cz. Zde je možné umístit reklamní texty, PR články a tiskové zprávy.  BUSPRESS  byl založen pro veletrh a poslouží též jako zdroj informací pro  novináře a veřejnost.

Více informací na: CZECHBUS INFO 

Komentáře uzavřeny.