cz  Czech      uk  EN

Nově MHD v Říčanech s ICOM transport zdarma

Společnost ICOM transport zajišťuje od 3. září městskou hromadnou dopravu v Říčanech. Tu bude obsluhovat pomocí tří minibusů s emisní normou EURO 6.

Městskou hromadnou dopravu v Říčanech rozjeli 3. září, první školní den. Okrajové části města propojují s centrem tři linky. Ranní spoje jezdí jako školní autobusy.

Záměrem vedení města bylo minimalizovat v lokalitě velký provoz, proto je MHD zdarma. Cestující jsou na všech linkách přepravováni pomocí tří minibusů Rošero First FCLLI s emisní normou EURO 6. Nízkopodlažní minibus je osm metrů dlouhý a pojme až 38 cestujících. Ve své výbavě skrývá klimatizaci, tempomat, digitální tachograf, dvojité bezpečnostní sklo, retardér, ABS, EBD, ASR a nájezdovou plošinu. Cestující pak jistě ocení místo na kočárek nebo WiFi.

K moderním minibusům patří také moderní technologie. Cestující tak mohou využít při čekání na svůj spoj speciální aplikaci Říčany v mobilu, kdy je možné sledovat polohu minibusů přímo online.

V současné době sbírá společnost ICOM transport i vedení města Říčany podněty, zkušenosti a návrhy od cestujících. Na základě jejich vyhodnocení se následně upraví i jízdní řád.

TZ: ICOM transport

 

.

.

 

.

reklama

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  

 

.