cz  Czech      uk  EN

Nezapomeňte navštívit na veletrhu CZECHBUS expozici podlahovin pro transport ANVI TRADE

ANVI TRADE 1

  • Premiéra na Czechbusu 2015, očekávaný vzor Altro Carpet (koberec)
  • Nové podlahoviny Altro Transflor Figura, poprvé v Česku
  • Novinka – nové schodové hrany Altro ALD 55 a ALTRO ALD 125
  • Komplexní řešení ANVI TRADE pro podlahy v dopravních prostředcích

Společnost ANVI TRADE s.r.o. je mimo jiné také největším českým distributorem podlahovin pro vozidla veřejné hromadné dopravy. Na veletrhu CZECHBUS je podstatná část vystavených autobusů vybavená vysoce kvalitními podlahovými materiály renomovaného britského výrobce společnosti Altro Ltd., kterou v českém prostředí výhradně zastupuje firma ANVI TRADE již od roku 1994. Veletrh CZECHBUS je ideálním prostředím pro setkávání se s obchodními partnery, ale i k získávání nových kontaktů, potvrzují nám zástupci společnosti. ANVI TRADE v expozici ve střední hale Průmyslového paláce prezentuje nejobsáhlejší kolekci podlahových bezpečnostních protiskluzových materiálů, jakou si vůbec dokážeme představit. ANVI TRADE nabízí mnoho řešení pro nejrůznější použití, včetně návrhu technologických postupů při pokládaní nejen v dopravních prostředcích, ale i v komerčních a výrobních prostorách, kancelářích, veřejných budovách. Doporučujeme vám expozici našeho největšího dodavatele protiskluzových podlahovin s širokým spektrem použití navštívit a věříme, že šíře nabízeného sortimentu vás ohromí a nadchne tak jako nás.

Představení společnosti ANVI TRADE bude i letos ve znamení nových produktů, které budou poprvé k vidění v Česku. Seznámíte s novými podlahovinami Altro Transflor Figura, které tak zákazníkům nabídnou ucelenou kolekci a výběr z barevných variant, očekávaným vzorem koberce „Carpet“a novými schodovými hranami  Altro ALD 55 a ALTRO ALD 125.

Zdeněk Nesveda – BusPress

 

ANVI TRADE 2

Široké spektrum nabídky podlahovin Altro v prodejně ANVI TRADE, foto: Zdeněk  Nesveda

Anvi_Trade XX

WWW. ANVITRADE.CZ

ANVI TRADE s.r.o.,

 je výhradním dovozcem a distributorem bezpečnostních protiskluzových PVC podlahovin Altro pro transport. Je profesionálním partnerem většiny dopravních podniků, soukromých dopravců a významných výrobců silničních a kolejových dopravních prostředků v ČR. Disponuje školicím střediskem pokládky Altra, dodává veškerá potřebná profi lepidla a tmely a poskytuje nadstandardní servis při instalaci u zákazníka. Špičkový záruční a pozáruční servis je samozřejmostí. Dalším výhradním zastoupením je britská značka luxusních vinylových podlah Amtico v dílcích, které znamenají nejširší nabídku dekorů v ČR, skvělou dostupnost a příznivou cenu. Přesvědčte se sami a nechte si zaslat vzorek zdarma! www.amtico-first.cz

 

ANVI TRADE 4

 ANVI TRADE na veletrhu CZECHBUS 2014, foto: Zdeněk Nesveda

ANVI TRADE 3

ANVI TRADE – Altro v „Londýně jako v Praze“ , foto: Zdeněk Nesveda

bus

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

ŠKOLA SMYKU

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.