cz  Czech      uk  EN

NEOPLAN Skyliner: FC Porto si užívá pohodlí ve dvou patrech

Zvenku se patrový autobus s nápadným klubovým polepem jeví jako úplně obyčejný NEOPLAN Skyliner (foto: MAN Truck & Bus )

Zvenku se patrový autobus s nápadným klubovým polepem jeví jako úplně obyčejný NEOPLAN Skyliner (foto: MAN Truck & Bus )

 

Mimořádný komfort v novém týmovém autobusu FC Porto obstaral MAN Bus Modification Center. V autokaru NEOPLAN Skyliner budou moci hráči nejen komfortně cestovat ke svým zápasům, ale cestu budou moci využít k přípravě či relaxaci.

 

  • MAN Bus Modification Center (BMC) proměnil NEOPLAN Skyliner v luxusní týmový autobus se sólo sedadly.
  • Předání nového týmového autobusu na začátku fotbalové sezóny 2017/18
  • Bezpečná a komfortní jízda díky 500 k silnému motoru, automatizované převodovce a nejmodernějším asistenčním systémům

 

Klub FC Porto přivítal svůj nový týmový autobus s velikou show před tisíci fanoušky. První zápas sezóny se stal perfektní kulisou pro předání bohatě vybaveného autobusu NEOPLAN Skyliner hráčům, kteří tak ke svým dalším bojům budou cestovat maximálně pohodlně.

 

MAN Truck & Bus

Klub FC Porto přivítal svůj nový týmový autobus s velikou show před tisíci fanoušky ( foto: MAN Truck & Bus )

 

Zvenku se patrový autobus s nápadným klubovým polepem jeví jako úplně obyčejný NEOPLAN Skyliner, s výjimkou LED světel v rozích. Že je zde ukryto více, se ukáže, až když se vstoupí dovnitř nového přírůstku týmu FC Porto: ve spodním podlaží slibuje nejlepší cateringové možnosti rozsáhlá kuchyně s varnou deskou, keramickým dřezem, chladničkou a mrazákem. Stoly v uspořádání Dos-a-dos umožňují komfortní porady trenérům, technickým pracovníkům i hráčům.    

 

Při konfiguraci sedadel 1+1 zde najde místo pro relaxaci a regeneraci celkem 20 hráčů (foto: MAN Truck & Bus )

Při konfiguraci sedadel 1+1 zde najde místo pro relaxaci a regeneraci celkem 20 hráčů (foto: MAN Truck & Bus )

 

V horním podlaží se neobyčejnost zjeví ještě výrazněji: kdo vystoupá po schodech, ocitne se mezi super komfortními sólo sedadly. Při konfiguraci sedadel 1+1 zde najde místo pro relaxaci a regeneraci celkem 20 hráčů.

Integrované vybavení HiFi a multimediální systém s více monitory se postará o zábavu. Nezapomnělo se ani na zásuvky u každého sedadla, stejně jako na chladničky ve spodním i horním podlaží. Dvouzónová klimatizace, umožňující individuální regulaci v jednotlivých podlažích, konvektorové topení a dvě jednotky vyhřívání nástupů garantují příjemné klima při cestování. Během zápasu tuto úlohu přebírá stacionární klimatizační zařízení s elektrickým kompresorem, který je umístěn v zavazadlovém prostoru.

 

Tímto mimořádným autobusem bude na zápasy cestovat A tým klubu FC Porto (foto: MAN Truck & Bus)

Tímto mimořádným autobusem bude na zápasy cestovat A tým klubu FC Porto (foto: MAN Truck & Bus)

Aby při cestování poskytoval pasažérům maximální možné bezpečí, disponuje NEOPLAN Skyliner mnohými asistenčními systémy. Mezi ně se řadí mimo jiné asistent nouzového brzdění (EBA), tempomat regulující odstup od vozidla vpředu (ACC), asistent upozorňující na vyjetí z jízdního pruhu (LGS) a dále elektronicky řízené tlumiče pérování MAN ComfortDriveSuspension (CDS). Týmový autobus je tak perfektně připraven na cesty družstva FC Porto po celé Evropě.  

O svižnou a pohodlnou jízdu se stará moderní hnací řetězec dle Euro 6. S šestiválcovým motorem common rail o zdvihovém objemu 12,5 l a výkonu 500 k (368 kW) se již nechá cestovat opravdu slušně. Aby cesta představovala maximální relaxaci rovněž pro řidiče, je zde ve službě automatizovaná převodovka ve spojení s topografickým tempomatem MAN EfficientCruise.  

Tímto mimořádným autobusem bude na zápasy cestovat A tým klubu FC Porto. Hezky to k sobě ladí – neobyčejný tým má stejně neobyčejný autobus.

TZ: MAN Truck & Bus Czech Republic

(zpráva uveřejněna v plném znění) 

.

MAN Truck & Bus

Tímto mimořádným autobusem bude na zápasy cestovat A tým klubu FC Porto (foto: MAN Truck & Bus )

.

Stálá rubrika NEOPLAN na portálu BusPress, čtěte zde…

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.