cz  Czech      uk  EN

Největší autobusový evropský dopravce FlixBus na BUS SHOW v Nitře

 

FlixBus: To nejlepší z obou světů na Transport Inteligent Systems

Největší evropský autobusový operátor, který denně odbaví více než 300 000 spojů, bude v Nitře na veletrhu BUS SHOW zdravá doprava prezentovat svůj úspěšný obchodní model „Nejlepší z obou světů“ na konferenci Transport Inteligent Systems.

FlixBus: Zelená budoucnost v dopravě na E BUS3000

Na druhé konferenci E BUS3000 představí ředitel společnosti FlixBus pro Českou republiku a Slovensko Pavel Prouza praktické výsledky testování úplně prvních elektrobusů na dálkových meziměstských linkách ve Francii a Německu.

Nové autokary pro linky FlixBus na Slovensku

Není tajemstvím, že v dohledné době, podobně jako v Česku a dalších západních zemích, vstoupí FlixBus na vnitrostátní meziměstské linky na Slovensku. Vstup nového progresivního dopravce na slovenský trh výrazně ovlivní i obchody s novými zájezdovými autokary. 

Je to mimořádná příležitost pro vystavovatele na BUS SHOW představit dopravcům optimální řešení v podobě nejvýhodnější nabídky autokarů. Na linkách FlixBusu potkáváme autokary nejrůznějších evropských značek a právě z těch si budou mít možnost dopravci vybírat na veletrhu v Nitře. BUS SHOW zdravá doprava je ideální prostředí pro třístranná setkání zástupců  FlixBusu, dopravců a prodejců autobusů.  

.

.

.

O FlixBusu

FlixBus je mladý poskytovatel evropské dálkové mobility a zároveň značka skupiny FlixMobility. Od roku 2013 nabízí alternativní, pohodlný a ekologický způsob cestování za dostupné ceny. Díky jedinečnému obchodnímu modelu a inovativní technologii vybudoval start-up za méně než pět let největší evropskou meziměstskou autobusovou síť.

Vize

„vizí je zelená a rozumná mobilita pro každého, kdo chce objevovat svět“

  • Vstup na trh 13. února 2013
  • Síť spojení 300,000 denních spojů do cca 2,000 destinací v 28 zemích.
  • Národní sítě v Německu, Rakousku, Francii, Itálii, Nizozemsku, Dánsku,
  • Chorvatsku, České republice a Švédsko.
  • Počet přepravených cestujících 40 milionů v roce 2017
  • Kanceláře: Berlín, Mnichov, Paříž, Milán, Záhřeb, Amsterdam, Stockholm, Aarhus, Praha, Budapešť, Los Angeles, Bukurešť, Madrid, Varšava
  • Počet zaměstnanců Přes 1.200+ (a více než 7 000 řidičů u 300 kooperujících autobusových společností)

 

Obchodní model „Nejlepší z obou světů” – Skrze svůj inovativní obchodní model změnil FlixBus způsob cestování milionům lidí po celé Evropě a vytvořil tisíce nových pracovních míst. Tým FlixBusu se stará o síť spojení, zákaznický servis, kvalitu služeb, marketing, IT technologie, cenovou politiku a také rozvoj podnikání. Veškeré procesy jsou založeny na vyspělé technologii. Regionální autobusoví partneři, často rodinné firmy s dlouholetou tradicí, zajišťují každodenní provoz linek a starají se o flotilu zelených autobusů, to vše s důrazem na maximální komfort a bezpečnostní normy. Inovace, podnikatelský duch a silná mezinárodní značka mezi dopravci jde ruku v ruce se zkušenostmi a kvalitou tradičního odvětví malých a středních podniků. Jako kombinace dopravní společnosti, technologicky vyspělého start-upu a e-commerce platformy byl FlixBus schopen ovlivnit evropský trh cestování a dokonce porazit velké hráče na jejich domácí půdě.

.

.

.

.

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  a

Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky

 

.