cz  Czech      uk  EN

Mobilní pneuservis Gommeur pro autobusy na veletrhu CZECHBUS

Gummer

Pokud nás paměť neklame, je to poprvé, kdy se na veletrhu CZECHBUS se objeví firma, která se v takovém měřítku zabývá servisem pro autobusové pneumatiky. Právě pneumatiky jsou hodně důležitou, nedílnou součástí každého autobusu a bezpečnost cestujících přímo závisí na jejich kvalitě. Víte, že plocha, kterou se pneumatika dotýká vozovky, je pouze o něco větší než lidská dlaň? Právě proto musí být pneumatiky na autobusech, hlavně v zimním období, v té nejlepší kondici. Nový trend zejména u velkých dopravních společností je, že komplexní péči o pneumatiky svěří do rukou odborné firmy. Dobrý stav pneumatik nemá pouze vliv na bezpečnost, ale také sebou přináší s ekonomického hlediska úspory. Zastavte se na stánku společnosti Gommeur s.r.o., možná že právě zde najdete pro vás a vaše pneumatiky nového partnera.

Zdeněk Nesveda – BusPress

Společnost Gommeur s. r. o. je lídrem na trhu v  poskytování služeb  komplexního pneuservisu pro společnosti provozující veřejnou hromadnou dopravu. Gommeur se zabývá dodáváním pneumatik a všech aktivit s tím spojených, tj. kontrolou a údržbou pneumatik. Služba probíhá formou  100% outsourcingu, zákazník platí pouze stanovenou cenu za každý skutečně ujetý kilometr a starost o své pneumatiky přenechává společnosti Gommeur.

Gommeur funguje po celé Itálii a spravuje flotilu o více než 10 000 autobusech, které najezdí celkově cca 300 miliónů kilometrů. Mezi její nejvýznamnější zákazníky patří společnosti provozující veřejnou hromadnou  dopravu Atac Roma Capitale, ANM v Neapoli, Ami v Pesaro,  GTM v  Pescara, Conero bus v Anconě, A-R-S-T  v Cagliari, ATM v Campobasso, AMACO v Cosenza a Ferrovie v Kalábrii, CTP v kraji Regione Campania.

Na veletrhu CZECHBUS se budete moci seznámit se servisním kamionem GOMMEUR v Levém křídle Průmyslového paláce.

TZ: Gommeur

Nezapomeňte veletrh CZECHBUS začíná již 24. listopadu!

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.