cz  Czech      uk  EN

Midibusy Mercedes – Benz z KHMC uvidí návštěvníci veletrhu BUS SHOW

Mercedes - Benz Sprinter KHMC (foto: Zdeněk Nesveda)

Mercedes – Benz Sprinter KHMC (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Českou společnost KHMC, výrobce malých autobusů z Opavy není třeba představovat, dnes je jednou z nejznámějších v Čechách i na Slovensku, kde jezdí stovky jejich autobusů. Úspěch firmy se dá vyjádřit krátce pouze jedním slovem, „kvalita“. KHMC je také jedna z firem, výrobců autobusů, která se představí na veletrhu BUS SHOW ve slovenské Nitře ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2018.  Více informací o veletrhu se dočtete zde.

O KHMC

Soukromá společnost KHMC s.r.o. je zavedenou dynamicky se rozvíjející společnosti orientovanou na výrobu malých autobusů přestavbou z dodávkových vozidel. KHMC působí na českém a evropském trhu více než 20 let. Firma pracuje na principu tradičního rodinného podniku, specializované manufaktury, jejíž roční produkce činí více než padesát autobusů. V převážné části výroby je nejvíce využívaným základ dodávkového automobilu Mercedes – Benz Sprinter. KHMC je třetím největším výrobcem autobusů v České republice. Z celkové roční produkce směřuje téměř 50% vozidel do zemí v západní Evropě, největším odběratelem je Rakousko a Německo.

Od prvopočátku je vyhledávána dopravními společnostmi, cestovními kancelářemi, které malé autobusy využívají k turistickým výletům po České republice i do zahraničí. Velká část klientely je z oblasti středních Čech a hlavního města Prahy, kde se malých autobusů využívá k incomingové turistice. V nabídce KHMC jsou také autobusy (midibusy) určené pro pravidelnou linkovou a městskou dopravu.

Autobusy jsou vyráběny podle individuálních požadavků zákazníků. Při výrobě jsou kladeny vysoké nároky na dodržování technologických postupů, kvalitu provedení jednotlivých operací, funkčnost výrobků, bezpečnost a v neposlední řadě i na osobitý atraktivní design.

Osobním přístupem k zákazníkům se daří bezezbytku vytvářet autobusy přesně podle jejich nároků a představ. Během svého působení si vybudovala společnost KHMC pověst spolehlivé firmy s významným postavením na trzích v České republice, Rakousku a Německu. Výrobní program se dotýká výhradně výroby autobusů s maximální kapacitou do 30 osob, úprav vozidel, záručním a pozáručním servisem, opravami havarovaných autobusů a lakováním užitkových vozidel. KHMC je plně soustředěná na jediný obor, nezabývá se jinou činností, než která plně souvisí s výrobou malých autobusů, tím směrem také koncentruje veškeré své úsilí a snažení.

Stabilita na trhu pomáhá vytvářet pracovní místa pro zaměstnance s vysokou odborností v jednotlivých profesích. V KHMC pracuje stálý kádr zaměstnanců s vysokou osobní odpovědností při naplňování výrobního programu.

BUS SHOW

 

WWW.KHMC.CZ

.

.

O veletrhu BUS SHOW

Veletrh BUS SHOW je vůbec prvním inovativním autobusovým veletrhem na Slovensku, uskuteční se ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitře v areálu TURANCAR na Bratislavské ulici. Na výstavní ploše 4 600 m² se představí nejnovější dopravní prostředky pro veřejnou hromadnou dopravu, včetně elektrobusů a autobusů s alternativními pohony z produkce evropských výrobců. Na BUS SHOW nebudou scházet ani nejmodernější a nejkomfortnější autobusy pro turistickou a dálkovou dopravu. Součástí veletrhu budou expozice s elektronickými informačními a odbavovacími systémy, servisní technikou a dalším příslušenstvím.

V rámci veletrhu se první den uskuteční konference Elektrické autobusy pro město v kontextu Smart Cities. Budoucnosti veřejné dopravy patří nové inovativní dopravní prostředky s čistým tichým pohonem a novým inteligentním technologiím a právě o tom se bude mluvit na konferenci, která se uskuteční na BUS SHOW. Maximum informací o slovenském veletrhu najdete zde. 

.

.

Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 – NITRA

Konferencia „Elektrické autobusy pre mesto“ na veľtrhu Busshow 2018 podporí slovenské smart cities

 

.

.

.

SMART CITY V PRAXI

.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

.

Autobusy VDL

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.