cz  Czech      uk  EN

Městská doprava č. 6 2016 právě vychází – to nejlepší české „dopravní“ čtení!

 

MD nejlepší české dopravní čtení…

Těsně před Vánocemi vyjde poslední letošní číslo časopisu Městská Doprava. K čtenářům se letos dostalo celkem 456 stran zajímavého dopravního čtení v šesti číslech. Městská Doprava vychází více než dvacet let, rozsahem a obsahovou kvalitou informací nemá dnes prakticky konkurenci. Oblíbená je MD díky čtivému a vyváženému obsahu, zde se projevuje rutinní profesionalita, znalost oboru a zkušenosti šéfredaktora Ing. Tomáše Potěšila, CSc. Každý časopis na hlavní roli šéfredaktora stojí, ale také padá a právě tady je nasnadě, proč MD je dlouhodobě nejoblíbenějším čtením o městské dopravě v Česku. Kvalita vysoká úroveň obsahu je také hlavně díky stálým a externím redaktorům, dopisovatelům a partnerům, kteří nejsou pouze odborníky, ale i nadšenými fanoušky MHD. Je to také jeden z hlavních důvodů, proč má časopis tak velkou popularitu.

Dvouměsíčník MD tvoří stálé rubriky: Dopravci, Stavby, Veletrhy, Výrobci, Vozidla, Aktuality, Zahraničí a pravidelnou rubriku Kaleidoskop informací.

V poslední době významně MD prospěla také celková grafická inovace časopisu, odlehčený, vkusný design je zcela nepřehlédnutelný a určitě patří mezi ty nejhezčí, které znám. Důležité je také zmínit originalitu vlastních nápadů a vlastní know-how, jenž časopisu dodává punc jedinečnosti. Tím myslím i vlastní jasný záměr, nápad, který byl na samém prvopočátku, vytvořit pro městskou dopravu svůj vlastní ohraničený prostor na stránkách pravidelně vycházejícího časopisu, specializovaného na MHD. Oddělením tématu městské dopravy od ostatních typů dopravy byl šťastný nápad i včetně geniálně zvoleného jednoduchého stoprocentně výstižného názvu Městská Doprava – MD.

MD ničím nepřekonaný fenomén

Městská doprava je ničím nepřekonaný fenomén s širokým okruhem svých čtenářů jdoucím napříč generačním i sociálním spektrem, jak v Čechách, tak i na Slovensku. V čele časopisu Městská Doprava stojí Ing. Jana Wolfová ostřílená manažerka, ve funkci tři v jednom, ředitelka, majitelka a ekonomka.

MD dobrý partner pro podporu nově vznikajících projektů

BusPress je partnerem MD již dva roky, pro příští rok plánujeme společně s MD větší objem živých reportáží ze sektoru autobusů včetně vlastních testů. Naopak zase pro portál BusPress zajistíme více informací o MHD z redakce Městské Dopravy. Důležité je také zmínit vzájemné propojení, hned v několika zajímavých dopravních projektech, které společnost Green Pear Tip – administrátor BusPress připravuje v následujících letech společně s MD a dalšími partnery.

A čeho si na MD nejvíc vážím, je to příjemné a neagresivní vystupování vůči svému okolí. Budování popularity na základě přirozeného charismatu s velkou dávkou pokory a skromnosti. Právě díky těmto přirozeným projevům se dostává MD pod kůži svým příznivcům, je oblíbená a proto má tak širokou čtenářskou základnu. To jsou také, mimo jiné hlavní důvody, proč o partnerství s MD tak stojím.

MD je česká oblíbená značka, která se dostala do podvědomí přirozeným vývojem za dvě desetiletí svého působení v českém dopravním prostředí.

Zdeněk Nesveda – BusPress

,

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

 

 

 

 

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.