cz  Czech      uk  EN

MAN Truck & Bus Czech Republic na veletrhu CZECHBUS 2015

MA 1

  • Česká výstavní premiéra MAN Lion´s Intercity
  • Luxusní VIP dvoupodlažní autokar NEOPLAN Skyliner

Na letošním veletrhu CZECHBUS vystavil MAN Truck & Bus Czech Republic autobusy obou svých značek – MAN i NEOPLAN určené pro linkový a zájezdový provoz. Dva exponáty v hale představovali to nejaktuálnější z nabídky autobusů koncernu MAN.

MAN 2

 MAN Lion’s Intercity poprvé na veletrhu v ČR

MAN Lion’s Intercity se poprvé prezentuje na českém autobusovém veletrhu. Je bez kompromisů přizpůsobený nasazení v regionální dopravě, jako kyvadlový či robustní školní autobus a propojuje v sobě prvotřídní komfort s vysokou funkčností a vynikající bezpečnost s osvědčenou kvalitou MAN. Vozidlo se stává vzorem nejen díky svému výraznému aerodynamickému vzhledu či excelentním jízdním vlastnostem, ale především díky příznivé spotřebě a nízkým nákladům životního cyklu Life-Cycle-Costs. Za nízkými celkovými náklady na vlastnictví (TCO) stojí zejména důsledně snížená hmotnost. Navíc k nízkým provozním nákladům přispívají vytříbená aerodynamika a nenáročnost při údržbě a opravách.

MAN Lion’s Intercity, více informací ZDE: Popisek Lion’s Intercity

 NEOPLAN Skyliner L –  Vlajková loď rodiny zájezdových autobusů se vrací

Na veletrhu Busworld 2011 v Kortrijku, v Belgii, oslavil NEOPLAN Skyliner nové generace svoji oficiální světovou premiéru. V emisním provedení Euro 6 a vyrobený ve vlastním výrobním závodě MAN byl Skyliner poprvé prezentován na IAA v roce 2014. Od roku 2015 je tento dvojpodlažní autobus opět v prodeji.   MAN Truck & Bus píše s neobyčejným autokarem Skyliner další kapitolu více než čtyřicetiletého příběhu úspěchu patrových autokarů NEOPLAN.

Skyliner v sobě spojuje celou řadu špičkových prvků: žádný jiný patrový autobus nenabízí tak spektakulární rozhled v horním panoramatickém podlaží. O prvotřídní bezpečnost se stará rozsáhlý koncept bezpečnosti s aktivním podvozkem (Comfort Drive Suspension) a paket asistenčních systémů. Nové dvouzónové klimatizační zařízení temperuje obě podlaží odděleně. Nové Skylinery již dnes ovlivňují obraz silnic. Jejich hodnoty spotřeby ukazují, že je možné spojit dohromady exkluzivní jízdní komfort s vynikající hospodárností: prémiový doubledecker vykazuje na zájezdový patrový autobus velmi efektivní hodnoty spotřeby.

NEOPLAN Skyliner, více informací ZDE: Popisek NEOPLAN Skyliner

MAN

MAN Truck & Bus Czech Republic

MAN vychází z více než 250 let zkušeností z působení v různých průmyslových odvětvích. Ve své dlouhé historii byla značka vždy ikonou nejen německého, ale i evropského průmyslu.

Zastoupení mnichovské značky působí na automobilovém trhu v ČR již 23 let. Během této doby dodalo zastoupení značky v ČR nákladní vozidla MAN a autobusy i autokary MAN i NEOPLAN stovkám zákazníků využívajícím jeho služby včetně poprodejního servisu. V ČR se podařilo vybudovat skvělé zázemí MAN se sídlem v Čestlicích u Prahy i další významné prodejní a servisní centrum v Rousínově. K nim v letošním roce přibyly další dvě vlastní Truck & Bus střediska v Ostravě a v Postřižíně u Prahy. O spokojenost zákazníků se stará rovněž hustá síť dealerů a smluvních servisních partnerů.

TZ: MAN Truck & Bus

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

dekra_skola MM

Tagy: 

Komentáře uzavřeny.