cz  Czech      uk  EN

MAN na veletrhu Busworld 2015 ve skvělé kondici

MAN-Busworld2015-Stageteaser OK

MAN – městské autobusy – bezpečné, efektivní, pohodlné

Aby mohl zákazníkům nabídnout nejlepší kvalitu a maximální efekt, byl Lion´s City v průběhu uplynulých tří let neustále optimalizován. Mezi podstatná opatření patří: optimalizace hmotnosti, snížená náročnost údržby, vyšší kapacita cestujících a dále redukovaná spotřeba pohonných hmot. Mimořádná pozornost byla věnována efektivitě a zlepšení spotřeby. Kromě opatření zaměřených na snížení hmotnosti či dosažení hodnot emisí Euro 6 přibylo například vypnutí motoru při volnoběhu, nový software automatické převodovky ZF EcoLife Step 3 či dvojstupňový vzduchový kompresor. Další novinkou na veletrhu jsou nové dveře městských autobusů MAN, jako robustní a bezúdržbové řešení pro tvrdý každodenní provoz.

B_lions_city_01

 MAN Lion´s City, foto: MAN Truck & Bus 

Vedle opatření podporujících efektivitu doznalo portfolio městských autobusů MAN rozsáhlých vylepšení rovněž v oblasti pohodlí řidiče. MAN například jako jeden z prvních výrobců sériově nabízí u svých městských autobusů novou generaci sedadel pro řidiče ISRI NTS2, čímž MAN místu řidiče dopřává mimořádného významu, zejména ergonomii a komfortu. Důležitými prvky výbavy jsou podpora páteře, třídimenzionální polohování a klimatizování sedadla.

man_lions_intercity_einsatzbereich

MAN Lion’s Intercity, foto: MAN Truck & Bus 

Lion’s Intercity poprvé na veletrhu

MAN Lion’s Intercity se v Kortrijku poprvé prezentuje na mezinárodním autobusovém veletrhu. Je bez kompromisů přizpůsobený nasazení v regionální dopravě, jako kyvadlový či robustní školní autobus a propojuje v sobě prvotřídní komfort s vysokou funkčností a vynikající bezpečnost s osvědčenou kvalitou MAN. Vozidlo se stává vzorem nejen díky svému výraznému aerodynamickému vzhledu či excelentním jízdním vlastnostem, ale především díky příznivé spotřebě a nízkým nákladům životního cyklu Life-Cycle-Costs. Za nízkými celkovými náklady na vlastnictví (TCO) stojí zejména důsledně snížená hmotnost. Navíc k nízkým provozním nákladům přispívají vytříbená aerodynamika a nenáročnost při údržbě a opravách. Tourliner

Ocenění pro NEOPLAN Tourliner

Na veletrhu Busworld 2015 v Kortrijku získá NEOPLAN Tourliner od mezinárodní poroty cenu IBC Comfort Award 2015 za své mimořádné pohodlí. Luxusní zájezdový autobus bude v Kortrijku na venkovní ploše k dispozici pro jízdy v provedení 5hvězdičkového autokaru s VIP sedadly pro 32 cestujících. Na levé straně se nacházejí jednotlivá sedadla, pravá strana je osazena dvojsedadly. Do vnitřní výbavy zde patří například dobře viditelné monitory, 56litrová lednice či praktická kuchyně.

 

MAN-Busworld2015-Sonderbauten-1

MAN-Busworld2015-Sonderbauten-2

Zájezdové autobusy MAN a NEOPLAN – na přání vylepšené

MAN v Kortrijku ukáže rovněž to nejlepší ze svého střediska Bus Modification Center (BMC) pro linkové a zájezdové autobusy, kde se realizují speciální přání zákazníků týkající se konečné výbavy. NEOPLAN Cityliner tak má z BMC individuálně vytvořený interiér ve stylu Lounge, který podporuje komunikaci pasažérů během jízdy. Autobus proto disponuje mimo jiné speciálně pro toto vozidlo koncipovaným systémem osvětlení a ozvučení.

Neoplan Skyliner 2015 2

NEOPLAN Skyliner, foto: Zdeněk Nesveda

Zájezdový patrový autokar NEOPLAN Skyliner spojuje v jednom vozidlu hned dvě funkce, neboť kromě cestování zve v dolním podlaží ke společenskému setkání útulné bistro s velkolepě provedenou kuchyní ve tvaru L v plné výbavě, s 18 sedadly Exclussivo-Plus a dvěma skupinkami dvojsedadel uspořádaných proti sobě s výškově nastavitelnými stolky.

 

MAN OK

O veletrhu Busworld řekli…

Rudi Kuchta, Senior Vice President, Sales Bus společnosti MAN Truck & Bus AG „Busworld je autobusový veletrh v Evropě, který ale přitáhne odborné publikum z celého světa. Je to ideální platforma pro představení naší široké palety autobusů značek MAN a NEOPLAN i pro informování návštěvníků o našich službách orientovaných na zákazníky. Kromě toho si zde vážíme osobního setkávání s našimi zákazníky.“  Heinz Kiess, vedoucí stánku MAN v Kortrijku 2015, Head of Product Marketing High Floor „Busworld v Kortrijku je největším odborným autobusovým veletrhem na světě. Setkávají se zde nejvýznamnější výrobci autobusů, nástavbáři a dodavatelé. V centru zájmu nejsou pouze cílové trhy BE/NE/Lux a Francie, do Kortrijku přijíždějí rovněž zákazníci z Německa a celého světa, a proto se tato výstava etablovala jako leader mezi veletrhy. My jako MAN zde budeme přítomni, abychom zdejšímu odbornému publiku předvedli naše premiéry, inovace a myšlenky týkající se autobusů, abychom si promluvili se zákazníky a experty, a přirozeně, abychom zde prodávali autobusy.“

Potkáme se v  Kortrijku

MAN-Busworld2015-HallenplanOK

TZ: MAN Truck & Bus Czech Republic

 

MAN

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

dekra_skola-MM

Komentáře uzavřeny.