cz  Czech      uk  EN

Kde se dá sehnat RTO kalendář 2017…

rto-klub-2-foto_zdenek-nesveda

Je asi nejčastější otázka na kterou dnes odpovídá redakce BusPress, potom co jsme uveřejnili na přání RTO klubu titulní stranu již druhého „RTO kalendáře“. Nový kalendář vychází pouze v omezeném nákladu, a tak nebude úplně jednoduché ho sehnat. Jediné co vám můžeme poradit je obrátit se přímo na RTO klub, který přislíbil dát pár kousků do prodeje.

Kontakt RTO klub: rtobus@seznam.cz

V kalendáři najdete nejen autobusy Škoda RTO, ale již i novější modely Karosa ŠD a ŠL 11. Záměr nebyl vyfotit jenom autobusy, které prodělaly perfektní renovaci, ale postupně všechny, které vlastní členové Klubu českých historických autobusů (KČHA) – RTO Klubu. Vzniká tím unikátní nádherná přehlídka největší sbírky autobusů u nás. Sbírka, která spojuje lidi a je úplně jedno, zda v tento okamžik se jedná o řidiče nebo podnikatele. Můžeme vás však ujistit, že všichni podle svých možností dávají svým vozům maximum lásky a péče. Naší snahou bylo každý z autobusů zasadit do jiného prostředí. Patronem kalendáře je i letos herec Václav Kopta, který nový kalendář představí ne veletrhu CZECHBUS  v listopadu na Výstavišti Praha v Holešovicích.

Zdeněk Nesveda

www.rto-bus.cz

 

LOGO_RTO_KLUB OK

Klub českých historických autobusů (KČHA) – RTO Klub

je zájmovým sdružením vytvářejícím podmínky pro činnost osob v oblasti historických autobusů české výroby, který úzce spolupracuje s organizacemi zabývajícími se sběratelskou, restaurátorskou a muzejní činností v této oblasti.

Klub byl založen spontánně skupinou nadšenců a příznivců historických autobusů na sklonku roku 1999, oficiální registraci získal v roce 2001. KČHA – RTO Klub je jediným a současně nejdéle působícím celorepublikovým otevřeným subjektem se zmíněnou činností. Jednou ročně pořádá v hlavní sezóně celostátní sraz se zahraniční účastí, který je jakousi jednodenní presentací a poctou nádherným tvarům starých karoserií. Po skončení sezóny klub pořádá dvoudenní výjezdní zasedání pro členy klubu za účelem společně trávených chvil spolu s poznáváním technických či jinak souvisejících pamětihodností. Dvakrát do roka svolává členskou základnu a dle možností členů pořádá klubové výlety. Klub si neklade za cíle dosahovat met profesionálních společností ani jim nijak konkurovat, jeho činnost jede jinou cestou, založenou na ryze dobrovolné bázi negenerující žádný zisk.

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.