cz  Czech      uk  EN

Jančurův žlutý RegioJet rozbouřil poklidné slovenské vody

Scania IRIZAR

Stalo se přesně to, co asi všichni očekávali, ale nikdo před tím ze slovenské dopravní scény to nebral příliš vážně. Jančura použil opět svoji stokrát osvědčenou taktiku, kvalitní podbízivé služby, kafe zadara, obrovské nové žluté autobusy, palubní zábavu, Wi-Fi, dobré limonády usměvavý personál, hezké slečny a nepřekonatelné ceny. Jenom samotná zvědavost a předcházející pověst z Česka naplnily první autobusy a nyní se již do horšího nikomu nechce. Myslíme si, že slovenští dopravci si pustili lišku do kurníku a nyní neví jak ji vyšťourat. Pokud to panu Jančurovi vydrží, budou mít docela problém se mu dostat na kobylku. Nejsme ani při nejmenším fandové žlutých, je to pouze takové konstatování faktů před tím, než Slovensko s největší pravděpodobností zasáhne také ještě zelená vlna…

Poznámka redakce – Zdeněk Nesveda, BusPress

A teď co nám vzkazuje pan Jančura ve své zprávě…

Na trase do Nitry pribudnú ďalšie spoje 

Je to už rok, čo začali žlté autobusy dopravcu RegioJet spájať Bratislavu, Nitru a Banskú Bystricu. Previezli už 500 tisíc cestujúcich, pričom ich počet neustále rastie. Pre vysoký záujem cestujúcej verejnosti bol dopravca na tejto linke nútený už niekoľkokrát posilniť spoje. Ani to však zvyšujúcim sa prepravným nárokom nestačí, a tak počas poobedných špičiek pribudnú ďalšie autobusy. Konkrétne z Bratislavy do Nitry spoj vo štvrtok o 14:30 a v piatok už o 12:30.

„Záujem o cestovanie našimi autobusmi neustále rastie. Počas roka na linku pravidelne pridávame nové spoje, pričom v súčasnosti tak robíme už po 5. krát. Cestujúcich sme postupne naučili zakupovať lístky v predstihu najmä prostredníctvom internetu. V prehľadnom rezervačnom systéme si zistia aktuálne obsadenie autobusu, to koľko voľných miest autobus ešte ponúka a svoje miesto si môžu jednoducho zarezervovať,“ hovorí Radim JANČURA, majiteľ spoločnosti RegioJet.

Jančura Student Agency

Radim Jančura „šéf týmu žlutých“, foto: Student Agency

V polovici novembra 2015 uviedol RegioJet do prevádzky aj svoju druhú autobusovú linku Bratislava – Letisko Schwechat – Viedeň. Za 2,5 mesiaca na nej prepravil vyše 50 tisíc cestujúcich. Aj pri tejto linke počet cestujúcich neustále rastie a to najmä pre výhodné ceny lístkov, ktoré sa začínajú na úrovni € 1,-. Cestujúci oceňujú najmä kvalitný palubný servis v podobe horúcich nápojov zadarmo, zábavného multimediálneho systému, miestenky v cene lístka a možnosti nákupu cestovných lístkov v prehľadnom rezervačnom systéme cez internet, či mobilnú aplikáciu. Po novom je na linke do Viedne k dispozícií aj cezhraničné Wi-Fi pripojenie.

Student Agency

Dobré kafe zadara, je také osvědčená taktika, foto: Student Agency

K prvému výročiu autobusov RegioJet spúšťa novinku – rodinný lístok do Viedne

Jednou z dlhodobých ambícií RegioJetu je, aby ľudia presadli z áut do ekologickej, pohodlnej a modernej verejnej dopravy. Dopravca sa v súčasnosti snaží zamieriť pozornosť práve na mladé rodiny, ktoré sú k zmenám najviac prístupné a na cestovanie autobusmi môžu naučiť aj svoje deti. RegioJet pre ne začal ponúkať ešte výhodnejšie cestovné. Špeciálnu ponuku momentálne testuje na linke Bratislava – Viedeň, kde pri 3-člennej rodine (2 dospelí + 1 dieťa) cestuje dieťa úplne zadarmo, alebo pri 4-člennej rodine (2 dospelí + 2 deti) cestuje jedno dieťa zadarmo a druhé so zľavou až 75%. Všetky informácie o rodinnom lístku získajú cestujúci na webovej stránke dopravcu –

www.regiojet.sk

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLKA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS VELETRH AUTOBUSŮ – WWW.CZECHBUS.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW. ANVITRADE.CZ

Logo ISUZU OK

FOR ISUZU CZECH GROUP – WWW.ISUZUTRUCK.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

 

 

Komentáře uzavřeny.