cz  Czech      uk  EN

Jaký byl první veletrh BUS SHOW zdravá doprava na Slovensku 8

Zájezdový autobus King Long C10 na veletrhu BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018 (foto: Zdeněk Nesveda)

Zájezdový autobus King Long C10 na veletrhu BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018 (foto: Zdeněk Nesveda)

 

8/ DNES 14.8. 2018

IB Group Czech Republic s.r.o.

Zájezdový autobus King Long, který vám na Bus Show Nitra představil autorizovaný prodejce IB Group Czech Republic s.r.o., nese označení C10 a jedná se o první generaci platformy Longwei určené pro evropský trh. Vůz s kapacitou 37 + 2 míst má modrý metalický lak, kožená sedadla, WC v provedení LUX a další nadstandardní výbavu.

Automobilka King Long (Xiamen King Long United Automotive Industry Co., Ltd.) je ve střední Evropě relativním nováčkem. Značka figuruje na trhu již od roku 1988 a v roce 2011 byla uvedena mezi „Top 10 nejvíce cenných čínských značek“, zároveň získala významný titul národní značky. King Long je také prvním čínským výrobcem, který získal ocenění na evropské půdě (Busworld a BAAV) a určil tak globální směr výroby autobusů v Číně.

Modelová řada Longwei vznikla před deseti lety a její souhrnný prodej činí více než 15 000 vozů, přičemž do zámoří bylo dodnes exportováno přes 3 800 autobusů. Jde o velmi dobře zavedený produkt, který ve verzi C9 a C10 tvoří nejprodávanější segment King Long na území EU.

Zdroj: IB Group

.

 

.

reklama

O slovenském veletrhu BUS SHOW 2019

WWW.BUSSHOW.EU

Agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO Nitra 19.2. – 21. 2. 2019

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenské republiky  

 

.

.