cz  Czech      uk  EN

Iveco poskytuje podporu a sponzoring týmu Schwabentruck

SchwabenTruckTeam (1)

Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016 bude používat značku „OK Trucks“ ve svých nových barvách – tato značka odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco.

Společnost Iveco poskytuje podporu a sponzoring týmu Schwabentruck i na letošním Evropském poháru tahačů FIA se dvěma závodními tahači Stralis. Značka Iveco se kromě toho chystá podepsat s týmem dvouletou smlouvu na sezónu 2016/2017 jako jeho hlavní sponzor.

Německý závodník Gerd Korber, trojnásobný vítěz Evropského poháru tahačů (1996, 2001 a 2003), a jeho týmový kolega Markus Altenstrasser budou sedět za volantem závodnicky upraveného tahače Stralis 440 E 56 s impozantním výkonem 1 150 koňských sil, hmotností 5,5 tuny a motorem Iveco Cursor 13. Tyto tahače jsou speciálně upraveny tak, aby dosahovaly maximální rychlost 160 km/hod.

SchwabenTruckTeam (4)

Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016, foto Iveco

Pro Gerda Korbera byl pro probíhající sezónu vyroben nový Stralis, který se vyznačuje nejnovějšími technickými výdobytky a aerodynamickými prvky. Všechny tyto novinky dokonale doplňuje nový vzhled od týmu Iveco Style Team s obzvlášť přitažlivým estetickým designem.

V rámci přípravy na májové první kolo na okruhu Red Bull Ring v Rakousku se závodní tahače týmu podrobují intenzivnímu zkušebnímu programu na mosteckém okruhu v České republice a na zkušební dráze Magirus v německém městě Ulm – sídle konstrukčního střediska pro vývoj těžkých nákladních vozidel Iveco.

Evropský pohár tahačů FIA 2016

Data závodů Okruh Země
30. dubna – 1. května Spielberg Rakousko
28. – 29. května Misano Itálie
2. – 3. července Norimberk Německo
27. – 28. srpna Hungaroring Maďarsko
3. – 4. září Most Česká republika
17. – 18. září Zolder Belgie
8. – 9. října Le Mans Francie

Závěrečným závodem sezóny bude 24hodinový závod, který se bude konat na proslaveném okruhu v Le Mans ve Francii. Značka Iveco se nezúčastní jen závodů na trati, ale bude mít i silné zastoupení v paddocku s výstavou produktů, prodejnou zboží a prostory na pohoštění.

Pierre Lahutte, prezident značky Iveco, řekl: „Jsme hrdí na naše přetrvávající silné pouto s týmem Schwabentruck. Pro značku Iveco to představuje obrovskou příležitost předvést kvalitu, trvanlivost a výkonnost našich tahačů a navázat kontakt s fanoušky značky z celé Evropy.“

Podporu týmu Schwabentruck poskytuje i značka „OK TRUCKS“, která odkazuje na prodej a marketing ojetých vozidel certifikovaných společností Iveco. Nová webová lokalita oktrucks.com byla spuštěna s cílem nabízet vozidla všech značek a orientuje se na zákazníky, kteří mají zájem o koupi ojetých vozidel – bezpečných, spolehlivých, se zárukou a certifikovaných společností Iveco.

TZ: IVECO

SchwabenTruckTeam (5)

Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016, foto: Iveco

SchwabenTruckTeam (6)

Tým Schwabentruck závodící na vozidlech Iveco na Evropském poháru tahačů FIA 2016, foto: Iveco

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Komentáře uzavřeny.