cz  Czech      uk  EN

ISUZU specialista na zájezdové autobusy MIDI

Foto_4_ servis

Od roku 2004 na českém trhu úspěšně prodává společnost TURANCAR CZ turistické „midi“ autobusy značky ISUZU. Nejznámější jsou oblíbené modely TURQUOISE s kapacitou až 32 osob a menší NOVO s maximálním počtem míst pro 28 cestujících. V roce 2014 rozšířil nabídku autobus zcela nové konstrukce s obchodním názvem VISIGO, který pohodlně odveze až 39 cestujících. Trojice autobusů s délkou 7 m, 7,5 m a 9, 5m  výborně doplňují nabídku mezi autobusy „mini“ s obsaditelností 22 cestujících a klasickým autobusem s 45 až 50 ti místy. TURANCAR CZ je lídrem v dodávkách turistických autobusů v kategorii 25 – 39 míst, nejvíce zákazníků nachází v hlavním městě Praha a ve středních Čechách, kde je největší koncentrace zahraničních turistů. Ne zřídka se stává, že autobusy ISUZU se využívají také například jako školní autobusy nebo pro dopravu sportovních oddílů a zájmových sdružení. ISUZU je bez pochyby tím nejlepším současným řešení ekonomické dopravy v malých rozměrech. K úspěchům prodeje přispívá zejména dobrý poměr ceny, kvality a použitelnosti autobusů ISUZU.

ISUZU TURQUOISE

Foto_1_ Turquoise

Jedná se již o autobusový „bestseller“ zdomácněný u českých dopravců od roku 2004. Během dvanácti let prodělal několik technických i kosmetických změn, které přispěly k vyšší bezpečnosti, spolehlivosti a pohodlí. TURQUOISE již páté generace je vybavený motorem s emisní normou Euro 6 a povinnými elektronickými bezpečnostními systémy. Konstrukce autobusu vychází z dlouho době osvědčené japonské koncepce s pevným rámem, který zaručuje autobusu vysokou odolnost a životnost. K pohonu využívá tradiční řadový čtyřválec umístěný v přední části vozu pod podlahou. Originální japonský motor s dostatečným výkonem 140kW patří do série špičkových motorů vyráběných v miliónových sériích, se kterými se potkáváme na všech kontinentech. Maximální délka autobusu je 7,5 m a uveze až 32 cestujících.

ISUZU NOVO

Foto_2_Novo

Vychází z osvědčené konstrukce předchozího modelu TURQUOISE, je však subtilnější, kratší měří pouze 7m. Nabízí se nám cenově příznivý autobus s nižší základní výbavou, „lidovka“, která se velmi snadnou na základě požadavků zákazníků nechá dodatečně upravit – dotvořit podle potřeby. Možná, to je také jeden z důvodů, proč je NOVO neprodávanějším modelem z celé nabídky dovozce společnosti TURANCAR CZ. Dnes se jedná již třetí generaci NOVO Euro 6 s povinnou bezpečnostní výbavou podle platných evropských norem. Můžeme potvrdit, že ISUZU NOVO v českém prostředí nemá dnes konkurenci díky již zmiňované hodnotě poměru nízké ceny a kvality. Maximální délka je 7 m a uveze až 28 cestujících

ISUZU VISIGO

Foto_3_Visigo

VISIGO autobus, který se v Česku objevil poprvé v roce 2013, zcela zásadně se liší od předchozích menších modelů. VISIGO konstrukčně vychází ze všeobecně běžných pravidel používaných u velkých moderních autobusů světových značek. Základ autobusu tvoří kompaktní, lehká, pevná samonosná karoserie, kde je využitý velký podíl plastových dílů. Zásadní rozdíl oproti tradičním autobusům ISUZU je použití šestiválcového motoru značky CUMMINS umístěného v zadní části. VISIGO disponuje novou konstrukcí více prvkové přední nápravy s nezávisle uloženými koly. Za velkou přednost lze považovat prostorné zavazadlové prostory o objemu 5,5mᶾ. V neposlední míře je nutné zmínit velmi výrazný, mimořádně ztvárněný, efektní design. VISIGO díky mimořádným vlastnostem, které u autobusu střední třídy očekáváme, se stal středem zájmu dopravců a nyní se úspěšně prodává. Kvalitní malý turistický autobus s kapacitou 35 – 40 míst za dobrou cenu na českém trhu dlouhodobě scházel. VISIGO všechny parametry v tomto ohledu zcela splňuje.

FOR ISUZU CZECH GROUP

Logo For Iszu1

TURANCAR CZ rozšířil v loňském roce svoji činnost o další aktivity. Z inciativy společnosti vniklo nové uskupení firem TURANCAR CZ, s r.o. a ProScan a.s. s názvem FOR ISUZU CZECH GROUP. Nové uskupení pokrývá komplexní potřeby všeho, co značka ISUZU v Evropě nabízí, ve zkratce vyjádřeno BUS,TUCK, D-MAX, INDUSTRIAL ENGINES. Nyní pod jedním označením zákazník najde snadno kontakty a informace pro všechny služby a produkty zmíněných oblastí ISUZU, včetně prodeje nových vozidel, servisu a dodávek náhradních dílů.

TURANCAR CZ

LOGO_isuzu_turancar

Firma TURANCAR CZ vnikla v roce 2004, je výhradním dovozcem autobusů značky ISUZU do České republiky. Mezi její hlavní činnosti patří prodej a servis malokapacitních autobusů ISUZU, záruční a pozáruční servis a opravy. Je autorizovaným servisem pro nákladní vozy ISUZU. Od roku 2014 je členem uskupení „FOR ISUZU CZECH GROUP“ zastupující veškeré další oblasti značky ISUZUZ v Česku. TURANCAR CZ v rámci uskupení operativně zajistí prodej nákladních vozů ISUZU v různých modifikacích od 3,5 – 11t včetně servisu a dodávek náhradních dílů. Do kompetence FOR ISUZU CZECH GROUP patří také prodej a servis pickupů ISUZU D – MAX. Samostatnou oblastí TURANCAR CZ jsou dodávky dílů pro sektor ISUZU INDUSTRIAL ENGINES se zaměřením hlavně na stavební techniku a stroje pro zemní práce.

 Zdeněk Nesveda

Kontakt na prodejce:

TURANCAR CZ, s r.o.

Bavorská 856/14 – 155 00   Praha 5

GSM: 776 111 113

e-mail:isuzu@turancar.cz

www.turancar.cz

1OO let ISUZU

ISUZU 100 let

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.