cz  Czech      uk  EN

FOR ISUZU CZECH GROUP na veletrhu CZECHBUS 2015 v Praze

MIX 1234

Pravidelný účastník podzimního veletrhu CZECHBUS značka ISUZU se představí poprvé v novém uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP. ISUZU zde bude poprvé prezentovat celé portfolio značky, přestože na autobusovém veletrhu budou dominovat autobusy, k vidění bude i lehký nákladní automobil ISUZU a  Pick-Up ISUZU D – MAX. Postupně si vás zde dovolíme seznámit s celou nabídkou ISUZU v Česku, dnes to bude první kategorie Trucks.

 ISUZU 4

Češi mají zájem o lehké nákladní vozy ISUZU

ISUZU nákladní vozy se prodávají ve120 zemích světa a my máme štěstí, že se ISUZU prodává i v České republice. Díky společnosti ProScan a.s., která je součástí uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP, se obchod s nákladními vozy ISUZU na českém trhu dal do pohybu. Ukážeme vám řadu prodaných nákladních ISUZU v Česku za poslední období. Z našeho pohledu neexistují lepší reference, než ukázat na konkrétní auta u spokojených zákazníků.

ISUZU má v Čechách své zákazníky

V Čechách se nevyrábějí lehká nákladní auta, kategorie, mezi které naše ISUZU také patří. Ukončením výroby nákladních vozů Avia se uvolnil prostor a tradiční odběratelé našli v ISUZU zcela rovnocennou náhradu, dokonce ISUZU svého předchůdce v mnoha ohledech předčí. ISUZU oproti svému předchůdci má větší variabilitu ve výběru velikosti podvozků a také různě velikých kabin. V kvalitativních vlastnostech je ISUZU nedostižné. Reference o světovém gigantu na výrobu užitkových vozidel mají ze všech koutů planety společné jmenovatele: mimořádně pevný a odolný podvozek, kvalitní a spolehlivý motor, výborná ekonomika provozu. Za krátkou dobu, na základě těchto výborných referencí, si zákazníci v Čechách koupili celou řadu vozů ISUZU ve všech možných modifikacích.

Co vám značka ISUZU TRUCKS nabízí

U ISUZU si zákazníci vybírají ze dvou kategorií podvozků N a F a pěti typů kabin. Menší varianta N s celkovou hmotností 3,5 až 7,5 tun patří mezi nejprodávanější nákladní automobily na světě s roční výrobou více než 200 tisíc vozidel. Kategorii F tvoří trojice modelů F11, F12 a nově také F14 s celkovou hmotností 11,12 a 14 tun. Dvojice mechanicky odpružených podvozků (11t, 14t) je nabízena se čtyřmi rozvory náprav od 3 410 do 4 990 mm s použitelnou délkou pro nástavbu 5 050 až 7 020 mm. Varianty F11 a F12 se zadní nápravou odpruženou čtyřmi vzduchovými měchy pak nabízejí volbu z rozvorů v rozmezí 3 790 až 4 990 mm. Pro menší kategorii N využívá výrobce čtyřválcové motory ISUZU s objemem 2999 cmᶾ s výkonem 88 kW (bez močoviny) a 110 kW nebo čtyřválcový motor s objemem 5193 cmᶾ s výkonem 140 kW. U větších modelů F11 se používá tento motor s výkonem 154 kW. U největších vozů ISUZU F12 a F14 výrobce montuje obdobné motory opatřené dvěma turbodmychadly (tímto řešením se také optimalizuje křivka točivého momentu v celém pracovním režimu otáček motoru), která dosahují výkonu 177 kW.

Celková délka, rozvor, hmotnost + volba kabiny nám u ISUZU podvozků dává možnosti, jaké je schopný nabídnout v naší zemi asi málokdo. Příklady hotových automobilů ISUZU s různými nástavbami jsou inspirující a ukazují, jak široké pole využití ISUZU má. My za vámi přicházíme již s konkrétními příklady existujících vozů prodaných společností ProScan v Česku.

Můžete si vymýšlet, ISUZU má pro vás řešení

Podvozky ISUZU v široké škále výběru rozměrů a velikosti kabin nabízejí možnosti ke stavbě vozidel v komunálním sektoru, drobném podnikání, stavebnictví, rozvozu zboží a materiálů, ale i v mnoha dalších oborech. Společnost ProScan vám dokáže dodat vozidla ISUZU v jednoduchém provedení od lehké nástavby s plachtou přes rozvážkové vozy do centra měst až po vozy vybavené technologiemi, jako například čistící vozy, vozy pro svoz komunálního odpadu, zvedací plošiny, fekální vozy a další. Nejčastěji se v této kategorii u ISUZU objevují nástavby nosičů kontejnerů. Několik takových příkladů realizovaných společností ProScan vidíte i na přiložených snímcích nebo v aktualitách na webu ISUZUTRUCK.EU. Samostatnou kapitolou jsou přepravníky živých zvířat, je to také jedno z vozidel, které ProScan v nedávné době dodal zákazníkovi.

ProScan váš spolehlivý partner

Společnost ProScan a.s. má jednu mimořádnou přednost, dvacetiletou zkušenost s prodejem těžkých nákladních vozů a opravárenstvím s oficiálním zastoupením značky Scania. Vysokou úroveň firemní kultury prodeje a služeb nyní také prosazuje při zastupování značek ISUZU Trucks a pick-upů ISUZU D–MAX v Česku. Díky umění se orientovat a pohybovat ve světě užitkových vozidel dokáže ProScan zákazníkům dát vždy sofistikovanou odpověď a vyhovět i jim při plnění složitých zakázek na dodávky nových vozů.

FOR ISUZU CZECH GROUP, nový rozměr pro značku ISUZU v Čechách

Nové uskupení, které do českého prostředí přináší zákazníkům větší komfort v celém sektoru ISUZU. Dříve rozdělené oblasti se nyní nacházejí pod jednou střechou, jednou značkou „FOR ISUZU CZECH GROUP“.  Uskupení vzniklo na základě partnerské dohody společností ProScan a.s. a TURANCAR CZ s.r.o., které pokrývají největší část celého portfolia ISUZU v Česku. „FOR ISUZU CZECH GROUP“ nabízí: prodej autobusů, nákladních vozů a užitkových automobilů ISUZU D–MAX, servis a prodej náhradních dílů. Novinkou jsou také dodávky dílů pro oblast „ISUZU Industrial Engines“, které využívají převážně majitelé různých stavebních strojů vybavených motory ISUZU.  Nyní zákazník nemusí pracně pátrat, aby získal informace o některé z oblastí ISUZU, vždy se dočká kvalifikované odpovědi o možnostech řešení jeho požadavku na jednom ze dvou čísel, případně e – mailu. Značka ISUZU, dobře fungující ve všech světadílech, se díky snažení firem ProScan a Turancar v uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP začíná prosazovat i u nás v Čechách.

Zdeněk Nesveda – Buspress

 

ISUZU 11,5 ProScan 2015 3

       Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

ISUZU 7,5 ProScan 2015 1

      Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

ISUZU 11,5 ProScan 2015 19

      Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

ISUZU přepravník zvířat 1

      Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

ISUZU – L35 ADAPTOR 1

      Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

ISUZU 1

      Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

ISUZU 2

      Realizovaný prodej nákladních ISUZU v posledním období v Česku

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

DEKRA ŠKOLA SMYKU

dekra_skola-MM

 

 

Komentáře uzavřeny.