cz  Czech      uk  EN

EvoBus SpareParts LogisticsCentre slaví desáté výročí

The SpareParts LogisticsCentre společnosti EvoBus GmbH je největší světový centrální obchod s autobusovými díly (foto: Daimler Bueses)

  • Největší centrální sklad pro autobusové díly na světě
  • Byl otevřený v okrese Schwaighofen v Neu-Ulmu v červenci 2007
  • Zařízení dodává nepřetržitě díly do více než 650 servisních středisek po celé Evropě

Každý z nás, kdo přišel někdy do styku s autobusy Mercedes – Benz a Setra ví, jak dokonalý má EvoBus vypracovaný systém dodávek, skladování a evidence náhradních dílů, který umožňuje dodat jakýkoliv díl, kamkoliv v Evropě nejpozději do 24 hodin.

The SpareParts LogisticsCentre společnosti EvoBus GmbH je největší světový centrální obchod s autobusovými díly. Slaví desáté výročí od svého vzniku v roce 2007, zařízení se nachází v okrese Schwaighofen v Neu-Ulm a dodává nepřetržitě díly pro více než 650 servisních středisek Omniplus, sklady, prodejce a servisy s náhradními díly pro značky Setra a Mercedes-Benz.

Na ploše cca 40 000 m² disponuje SpareParts LogisticsCentre množstvím více než 130 000 náhradních dílů a příslušenství v certifikované kvalitě Omniplus. Až na 700 položek denně opustí sklady, kde je zaměstnáno přibližně 400 lidí.

Na ploše cca 40 000 m² disponuje SpareParts LogisticsCentre množstvím více než 130 000 náhradních dílů a příslušenství v certifikované kvalitě Omniplus (foto: EvoBus)

Na ploše cca 40 000 m² disponuje SpareParts LogisticsCentre množstvím více než 130 000 náhradních dílů a příslušenství v certifikované kvalitě Omniplus (foto: EvoBus)

Vedle administrativní budovy se nachází logistický sklad pro příjem zboží s automatickým skladováním a také i ruční skladování malých dílů, kde se zároveň díly i balí a připravují k expedici. Díky celoevropskému 24hodinovému doručovacímu servisu a online spojení se všemi servisními organizacemi a autorizovanými dílnami fungují nejmodernější elektronické dokumentačními systémy, které zároveň i nastavují měřítko v mezinárodním řízení zásob.

 

Praha, jedno z 650 servisních středisek Omniplus v Evropě (foto: Zdeněk Nesveda)

Praha, jedno z 650 servisních středisek Omniplus v Evropě, kam také přichází díly z  SpareParts LogisticsCentre  (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Všechny procesy jsou řízeny moderním systémem správy zásob, který zaručuje maximální dostupnost dílů. Navíc je k dispozici kdykoli dostupný on line přehled stavů dodávaných a objednaných dílů.

První německé průmyslové zařízení, které získalo ocenění

V roce 2014 udělila německá společnost pro udržitelnou výstavbu (DGNB) stříbrný certifikát společnosti SpareParts LogisticsCentre jako prvnímu průmyslovému zařízení v Německu tohoto typu. Z těchto důvodu prošlo centrum v Neu-Ulmu kontrolami, kde se vyhodnocovalo celkem 29 environmentálních, ekonomických, sociokulturních a technických kritérií.

Zdeněk Nesveda – zdroj: DaimlerBuses

 

Stálá rubrika Daimler Buses na portálu BusPress, čtete zde…

 

Praha, jedno z 650 servisních středisek Omniplus v Evropě, kam také přichází díly z SpareParts LogisticsCentre (foto: Zdeněk Nesveda)

Praha, jedno z 650 servisních středisek Omniplus v Evropě, kam také přichází díly z SpareParts LogisticsCentre (foto: Zdeněk Nesveda)

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.