cz  Czech      uk  EN

Dva, které spojuje láska ke značce Mercedes – Benz

JV - KHMC 1OK

Na letošním veletrhu Tourism Expo  v Olomouci jsme si dali rande s šéfem dopravní společnosti JV – TOUR panem Jiřím Vybíralem a majitelem nejznámější firmy na výrobu midibusů v Čechách KHMC panem Kamilem Hrbáčem. Oba pány spojuje jedno, láska ke značce Mercedes – Benz. Jeden autobusy provozuje a druhý je zase vyrábí, určitě mají oba ještě něco společného a tím je dlouhé, úspěšné podnikání. Jiří Vybíral se pohybuje v autobusovém byznysu již 26 let, Kamil Hrbáč podniká 22 let a výroba malých autobusů v KHMC v Opavě oslaví letos 20 let od svého zahájení. Osud oba pány svedl na společnou cestu již v roce 1996, kdy si společnost JV – TOUR koupila první Mercedes a tím byl právě Spriter z KHMC. Součástí expozice JV – TOUR byl hlavní aktér, černý Mercedes – Benz Sprinter Excelent, který si koupil Jiří Vybíral v roce 2013 na veletrhu Czechbus. (foto nahoře, zleva: Kamil Hrbáč Jiří Vybíral)

Jiří Vybíral říká „ po 26 ti letech v podnikání jsme dosáhli stoprocentní kvality ve skladbě vozového parku, máme pouze autobusy Mercedes a Setra v průměrném věku asi 2,2 roku. Za necelý měsíc naší flotilu rozšíří další autobus Setra 500. Pokud chci kvalitu dopravy pro naši zahraniční i domácí klientelu udržet, nezbývá mě nic jiného, než nakupovat to nejlepší. MIDIBUSY Sprinter z KHMC jsou pro mě jedinou možnou variantou, zde cítím jednoznačně nejvyšší kvalitu a záruky spolehlivého partnera.“   

Zdeněk Nesveda – BusPress

JV - KHMC 2 OK

Tourism Expo 2015 Olomouc,  Kamil  Hrbáč a Jiří Vybíral, foto: Zdeněk Nesveda

JV - KHMC 4OK

Tourism Expo 2015 Olomouc,  foto: Zdeněk Nesveda

JV - KHMC 8 OK

Tourism Expo 2015 Olomouc,  foto: Zdeněk Nesveda

JV - KHMC 6 OK

Tourism Expo 2015 Olomouc,  foto: Zdeněk Nesveda

JV - KHMC 7 OK

Tourism Expo 2015 Olomouc,  foto: Zdeněk Nesveda

 JV – TOUR

Rokem 2015 naše firma vstoupila již do 26. sezóny. V nabídce našich služeb naleznete nejen zajišťování autobusové dopravy (což je naše hlavní činnost), ale i poznávací, pobytové, či lyžařské zájezdy pro jednotlivce a skupiny, kongresovou turistiku, ubytování v zahraničí i v ČR a pro V.I.P. hosty i nadstandardní služby.

JV 1

WWW.JV-TOUR.CZ

KHMC

Výběr vhodného midibusu není snadné rozhodnutí, je to nemalá investice a také do jisté míry srdeční záležitost. Důležitou roli hraje kvalita, vybavení, bezpečnost, ale také tradice značky a její historie. Midibusy od KHMC jsou pro Vaše rozhodování tou pravou volbou. Společnost s tradicí od roku 1995.

Logo 20  let KHMC

         WWW.KHMC.CZ

Komentáře uzavřeny.