cz  Czech      uk  EN

CZECHBUS 2017: ISUZU BUS Top Menu

 

TURANCAR CZ na veletrhu CZECHBUS nabídne kompletní menu malých turistických autobusů s kapacitou 25 až 39 míst, jsou to nejnovějšími modely Euro 6b, které se již představily na veletrhu   BUSWORLD v belgickém Kortrijku.  NOVO, TURQUOISE a VISIGO patří k nejoblíbenějším „midibusům“ v Česku pro oblast tzv. incomingové turistiky a proto velkou část z 200 prodaných ISUZU potkáváme u dopravců a cestovních kanceláří v Praze.

TURANCAR je však úspěšný i se školními autobusy a autobusy pro dopravu nejrůznějších zájmových skupin a sportovních oddílů, úspěchy slaví i u institucí státní správy a privátních firem.

TURANCAR CZ nyní prezentuje u ISUZU nejenom malé autobusy, ale pokrývá celé rozsáhlé portfolio značky, do kterého spadají lehká nákladní auta od 3,5 do 14 tun, pickupy ISUZU D – MAX, ale také komplexní nabídka veškerých náhradních dílů pro celý evropský sektor produktů ISUZU včetně tzv. Industrial Engines, dílů pro pracovní a zemní stroje. Užitková vozidla a díly nabízí v rámcích partnerského uskupení FOR ISUZU CZECH GROUP, které tvoří společně s jičínskou firmou ProScan a.s. Dnes obě firmy na převážné části  prezentačních akcí vystupují společně,  není tomu jinak, ani na veletrhu CZECHBUS, proto se také na venkovní ploše před Průmyslovým palácem objeví vedle autobusů také univerzální pickup D – MAX a podvozek lehkého nákladního auta.

 

WWW.ISUZUBUS.EU

 

NOVO, TURQUOISE, VISIGO – TOP menu 2017

Trojice midibusů ISUZU je v současnosti to nejlepší co se v dané kategorii malokapacitních turistických autobusů pro 25 až 39 cestujících u nás nabízí. TOP menu ISUZU je výsledkem dlouholetého vývoje, první autobus TURQUOISE se objevil v Čechách již v roce 2004 a od té doby prodej ISUZU stále stoupá až do dnešních dnů, kdy TURANCAR zaznamenává rekordní prodej.

Turancar jezdí na CZECHBUS již sedm let od doby jeho vzniku v roce 2011 kdy stál u jeho zrodu a byl iniciátorem myšlenky autobusový veletrh v Čechách pořádat. CZECHBUS se již stal neodmyslitelnou součástí českého autobusového dění nejen pro ISUZU, ale všechny evropské značky autobusů.  

Zdeněk Nesveda

   .

.

.

Stálá rubrika ISUZU na portálu BusPress, čtěte zde…

.

.

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

1. autobusový veľtrh na Slovensku  5.6. – 7.6. 2018

.

Mercedes – Benz      Setra

 

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

 

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

 

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

 

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

 

.

 

 

  

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.