cz  Czech      uk  EN

Cestujeme do Chorvatska autobusem s CK VALAŠKA

NEOPLAN CK Valaška 1

Cestovní kancelář Valaška je renomovanou cestovní kanceláří se specializací převážně na oblasti Chorvatska. Dopravu zajišťuje vlastní flotilou luxusních autokarů MAN a NEOPLAN. Aktivity CK Valaška se zájmem sledujeme již několik let, kvalitní doprava do Chorvatska kvalitními autobusy považujeme za nejsilnější argument, proč cestovat na Jadran právě s Valaškou. BusPress doporučuje! BusPress vyhledává nejkvalitnější autobusovou dopravu pro sezónu 2014.

 Historie CK Valaška

Cestovní kancelář Valaška byla založena v r. 1992 manžely Hořanskými, kteří již od roku 1989 podnikají jako soukromí dopravci ve vnitrostátní a mezinárodní silniční dopravě. Díky zkušenostem získaným v zájezdové dopravě, začala CK Valaška organizovat a prodávat zájezdy do evropských zemí. Nejprve do Řecka – letoviska Nei Pori, poté do Itálie – Bibione, Cesenatico, Rimini. V r. 1993 rozšířila CK svou nabídku o novou destinaci – CHORVATSKO.

BUS GO 2012 -8

 CK Valaška na veletrhu GO v Brně, foto: Zdeněk Nesveda

Do Chorvatska autobusem

Mezi první letoviska patřila oblast Crikvenické riviery – Crikvenica, Selce , Novi Vinodolski. V dalších letech se CK Valaška stává specialistou na pobřeží celého Chorvatska, a to  o následující místa: Poreč, Medulin, Pula, Opatija, Vodice, Biograd n. m., Makarska, Baška Voda, Podgora, ostrov Korčula, Gradac, Klek, Neum. V roce 2001 jsme uvedli na trh tolik žádanou novinku Jugoslávii – Černá Hora, letovisko Budva – Bečiči, která již v této chvíli zaznamenává velký úspěch a zájem o tuto destinaci. I nadále hodláme nabízet klientům stále nová místa k zábavě i odpočinku. Věříme, že počet klientů bude i nadále do budoucna stoupat (pro srovnání v r. 1992 vycestovalo do zahr. cca 600 klientů, v r. 2000 již 5500 klientů – týká se vl. produktů.). Později CK vypustila nabídku zájezdů na Korčulu a do Černé Hory, zájem klientů o tyto letoviska upadl, odradila je dlouhá cesta. V roce 2010 měla CK přes 7000 spokojených klientů.

Cílem CK Valaška je uspokojit přání a nároky co největšího počtu potencionálních klientů, a tímto se dostávat i nadále do povědomí lidí.

Aby Valaška uspokojili každé přání klienta, kromě vlastního produktu – Chorvatska, nabízí naše CK produkty jiných cestovních kanceláří, ať se jedná o tuzemské pobyty nebo pobyty do jiných zemí světa.

Mimosezónně pořádá CK zájezdy na různé kulturní akce, a různé poznávací zájezdy – do Vídně, Budapeště, Krakova, jednodenní lyžování na Hochkar, zájezdy do termálů – Györ, Bešeňová, Velký Meder atd. vše vlastními autobusy.

Rovněž se CK Valaška také zabývá prodejem mezinárodních jízdenek STUDENT AGENCY, prodejem vstupenek na kulturní akce pořádané agenturami TICKET ART, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM,EVENTIM.

Zajišťuje také: zájezdy pro skupiny a kolektivy, tematické zájezdy do celé Evropy pobyty v Čechách, na Slovensku, Maďarsku, v lázních dle výběru autobusové a letecké pobytové i poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou z katalogů specializovaných CK pobyty autokarem i vlastní dopravou do letovisek celé Evropy Z toho vyplývá, že jsme schopni uspokojit přání a nároky prakticky každého klienta, který se rozhodne navštívit naší CK. Mnoho klientů má různé zdravotní problémy a spousta lékařů jim doporučuje právě rekreaci v Chorvatsku – díky vysokému obsahu jódu ve vodě i vzduchu. Léčí se zde různé choroby kůže a poruchy dýchání. Další výhodou je, že Jaderské moře je v porovnání s ostatními nejbližší moře, takže cestování není tak časově náročné jako například do Španělska či Řecka.

CK Valaška nabízí i autobusovou dopravu, kterou provozujeme mimosezónně na objednávku. CK VALAŠKA je majitelem luxusních autobusů MAN, NEOPLAN a minibusů ISUZU, MERCEDES, FORD, PEUGEOT

 Autobusy CK Valaška

MAN LIONS COACH 57 míst

MAN LIONS COACH 55 míst

MAN LIONS COACH 49 míst

MAN LIONS COACH 49 míst

NEOPLAN – 80 míst, patrový bus

ISUZU – 26 míst

MERCEDES – 25 míst

FORD TRANZIT – 16 míst

PEUGEOT – 8 míst

Všechny autobusy jsou vybaveny videem, WC, klimatizací

 

Zdeněk Nesveda – BusPress

zdroj: CK Valaška

 

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.