cz  Czech      uk  EN

BusPress – Pozvánka na odbornou konferenci Elektrické autobusy pro město IV

Škoda ZEUS 1

Doprovodný program veletrhu CZECHBUS 2015, 26. listopadu 2015 Výstaviště Praha-Holešovice

Konference „Elektrické autobusy pro město“, pořádaná konzultační firmou Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR, se již od svého prvního běhu v říjnu 2013 vyprofilovala jako zcela ojedinělá prezentační a vzdělávací akce i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy. Díky svému zaměření na konkrétní téma, konkrétní prezentující a konkrétní publikum se tato konference stala prostředkem přímé komunikace mezi výrobci elektrobusů a trolejbusů (včetně jejich komponent a infrastruktury) a jejich provozovateli a uživateli. V neposlední řadě zde hrají důležitou roli i zástupci institucí, které rozhodují o financování této dopravy, nebo mají v tomto ohledu aktuální a spolehlivé informace.

Předmětem konference jsou od samého začátku jednak nové technologie pro elektrické autobusy a provozní zkušenosti s nimi, a jednak prostředky a způsoby pro financování jak hotových produktů, tak rozvojových projektů. Organizátorem konference není konferenční agentura, nýbrž odborná konzultační firma udržující úzký kontakt s dopravci a jejich profesním sdružením i s municipalitami, organizátory hromadné dopravy a dalšími zainteresovanými osobami a organizacemi.

Program konference:

  • Úvod – Sdružení dopravních podniků ČR
  • Blok 1: Financování investic a rozvojových projektů pro elektrické autobusy
  • Aktuální informace o operačních programech v ČR pro financování elektrických autobusů – zástupce MMR, MD (první výzvy pro tyto programy se očekávají v prosinci 2015)
  • Zdroje financování a spolufinancování investic a rozvojových projektů, podmínky získání dotací – zástupce specializované konzultační společnosti
  • Aktuální informace z Pracovní komise pro elektromobilitu SDP ČR
  • Blok 2: Nové technologie pro elektrické autobusy a provozní zkušenosti
  • Prezentace průmyslových partnerů konference, zahrnující nové produkty pro elektrické autobusy a/nebo nové provozní zkušenosti
  • Shrnutí a závěr konference

Konferenci bude stejně jako v předchozích bězích moderovat Ing. Jakub Slavík, MBA, odborný konzultant v dopravě a majitel pořádající organizace. Podrobná náplň konference a jeho organizace budou postupně upřesňovány.

Vstup zdarma na základě potvrzení Vaší účasti na e-mailu: info@proelektrotechniky.cz

Proelektrotechniky CZ

mediální partner

BusPress_cz

 

Reklama na BusPressu – klíč k úspěchu

dekra_skola-MM

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.