cz  Czech      uk  EN

Autobusy Mercedes – Benz Sprinter z KHMC Opava

JV MB sprintert

Český autodopravce má neskutečnou výhodu, že v Česku se vyrábí nejkvalitnější malé autobusy v kategorii „MIDI“ z komponentů MB – Sprinter. Výhody spočívají zejména v dostupnosti atypických náhradních dílů, které se při výrobě midibusů používají. U zahraničních výrobců podobných autobusů, mnohdy i mimo země EU, není dostupnost v takové míře nikdy jistá. Firma KHMC dodala do Česka i států v západní Evropě takových autobusů již stovky. Zavedený opavský výrobce je pověstný vysokou kvalitou výroby a zároveň také flexibilním přístupem při záručních a pozáručních opravách a dodávkách náhradních dílů. Čeští dopravci již na to přišli „co je doma se počítá dvakrát“ a díky tomu si ušetřili problémy, například s rozbitými okny, nebo reklamacích s praskáním a korozí ve svařovaných částech karoserie. Je nutné si uvědomit, že stavba autobusové karoserie vyžaduje přísné dodržování technologických postupů a používání těch nekvalitnějších materiálů. Díky tomu má dnes KHMC více zákazníků, než je výrobní kapacita závodu. Nejvíce zákazníku pochází z Prahy, Německa a Rakouska a to jsou ty nejlepší reference pro opavské Sprintery, jaké jen mohou být.

KHMC Test 1 – kopie

Kamil Hrbáč, majitel a zakladatel firmy s certifikátem „Van Partner by Mercedes-Benz“, foto: Zdeněk Nesveda 

Důležité je však také zmínit, KHMC je jediný český výrobce midibusů MB – Sprinter, který je dlouhodobě držitelem prestižního certifikátu „Van Partner by Mercedes-Benz“. Autobusy KHMC jsou na základě tohoto certifikátu považovány za plnohodnotný výrobek Mercedes – Benz a jejich majitele to opravňuje v plné míře využívat celosvětové značkové servisní sítě Mercedes – Benz. Důvody proč nakupovat autobusy Sprinter od českého výrobce jsou více než jednoznačné. Kupujete si auto od firmy, která úspěšně podniká na českém trhu již více než 20 let a má vysoké renomé doma i v zahraničí.

BusPress dlouhodobě s KHMC spolupracuje, testuje nové výrobky, sleduje výrobní procesy přímo na výrobní lince a sbírá zkušenosti a reference od dopravců. Proto také víme, co vše se skrývá pod vrchním lakem a jaké jsou tam použité materiály a technologie.

Zdeněk Nesveda – BusPress

S autobusy KHMC budete mít možnost se potkat mimo jiné, také na podzimním veletrhu CZECHBUS 2016 na Výstavišti Praha v Holešovicích od 22. 11. do 24. 11. 2016.

Kontakty:

KHMC s.r.o.,
Palhanecká 635/20 747 07 Opava
Česká republika
Tel.: +420 553 620 595
E-mail: khmc@khmc.cz

BusPress o KHMC jsme již napsali…

KHMC CZECHBUS 2015 8Kamil Hrbáč s manželkou Petrou na veletrhu CZECHBUS 2015 v Praze, foto: Zdeněk Nesveda

O KHMC

Firma KHMC s.r.o. je zavedenou dynamicky se rozvíjející společností orientovanou na výrobu malých autobusů přestavbou z dodávkových vozidel. KHMC působí na českém a evropském trhu více než 20 let. Firma pracuje na principu tradičního rodinného podniku, specializované manufaktury, s dvanácti zaměstnanci ve výrobě, její roční produkce činí více než padesát autobusů. V převážné části výroby je nejvíce využívaným základ dodávkového automobilu Mercedes – Benz Sprinter. KHMC je třetím největším výrobcem autobusů v České republice. Z celkové roční produkce směřuje téměř 35% vozidel do zemí v západní Evropě, největším odběratelem je Rakousko a Německo.

Od prvopočátku je vyhledávána dopravními společnostmi, cestovními kancelářemi, které malé autobusy využívají k turistickým výletům po České republice i do zahraničí. Převážná část klientely je z oblasti středních Čech a hlavního města Prahy, kde se malých autobusů využívá k incomingové turistice. V nabídce KHMC jsou také autobusy (midibusy) určené pro pravidelnou linkovou a městskou dopravu KHMC splňuje nejpřísnější kvalifikační kritéria

  • držitel certifikátu systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 a nově ČSN EN ISO 9001:2009.
  • držitel nových homologací dle směrnic jak pro Národní schválení tak i Evropského schválení – GLOBÁLNÍ HOMOLOGACE na modelovou řadu MB sprinter.
  • oprávnění vystavovat COC dle směrnice 2007/46/ES, která je platná v celé EU.
  • Držitel osvědčení KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA značky MERCEDES-BENZ (Van Partner by Mercedes-Benz) jediné osvědčení vystavené pro ČR
  • držitel certifikátu společnosti DAIMLER AG, STUTTGART pro stavbu midibusů na podvozcích MERCEDES-BENZ pro modelovou řadu Sprinter

Logo 20 let KHMC OK

,

KHMC logo OK

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

PRAHA TIP

PRAHA TIP, portál plný zajímavých informací nejen o dopravě – WWW.PRAHA-TIP.CZ

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.