cz  Czech      uk  EN

Autobusy FlixBus na Mapách Google

 

Již brzy informace v reálném čase

  • Spoje FlixBus jsou nyní dostupné v plánovači tras na Mapách Google
  • Dostupná data: transparentnost sdílené přepravy a optimalizovaný zážitek z cestování
  • Spolupráce s nadací OpenGeo: zpracovávání informací v reálném čase díky funkci Transit ve službě Mapy Google
  • Udržitelná přeprava s 120 000 spoji denně do 1 000 destinací ve 20 zemích

Přepravní služba Google nabízí nyní na Mapách Google – vedle leteckých, železničních a místních spojů – možnost vyhledávání autobusů FlixBus. Od této chvíle bude všech 120 000 spojů FlixBus denně dostupných všem uživatelům služby Mapy Google po celém světě.

 

 

Google Transit je funkce plánování tras Map Google, která propojuje mapy měst s místní dopravou a nyní také se sítí autobusů FlixBus. Plánovač tras „Map Google“ propojuje mapy měst a místní dopravu se sítí autobusů FlixBus.

Spolupráce s nadací OpenGeo: FlixBus podporuje otevřená data

Pro zajištění nejvyšší kvality informací v aplikacích třetích stran, včetně zákonných omezení a časových pásem, vyvinula společnost FlixBus ve spolupráci s holandskou nadací OpenGeo špičkový jízdní řád GTFS, který byl důkladně ověřován s dalšími partnery.

Pro větší transparentnost a propojení odlišných konceptů jízdních řádů jsou data dostupná veřejnosti. Google Transit nabízí vynikající příležitost, jak tyto informace zákazníkům poskytovat jednoduchou formou a za všech okolností. Data GTFS budou dostupná například pro operátory autobusových stanic, kteří je mohou umístit na informační panely, včetně údajů a destinacích, odjezdech, příjezdech a přestupech.

  • FlixBus a nadace OpenGeo nyní spolupracují na dalším kroku vpřed. Již brzy se dálkové autobusy FlixBus stanou prvními dálkovými spoji s informacemi v reálném čase na Mapách Google. V současnosti je již tato služba dostupná v aplikaci FlixBus.
  • FlixBus a Mapy Google: trvale udržitelná přeprava z místa na místo
  • FlixBus je synonymem chytré a ekologické přepravy pro každou peněženku. Nyní je síť spojů dostupná pro každého uživatele Map Google po celém světě.

Daniel Krauss (generální ředitel a CIO): „Mapy Google jsou naším důležitým partnerem na cestě k celoevropskému konceptu dopravy – naše autobusy spojují 1 000 destinací a Mapy Google propojují nejrůznější typy poskytovatelů dopravy. Společně tak můžeme významně přispět ke konceptu sdílené dopravy.“

 

Ekologická a chytrá přeprava: vyhledávání spojů FlixBus v plánovači tras Map Google

 

Cestující si na Mapách Google vybere místo odjezdu a destinaci, včetně zadání možnost „Veřejná přeprava“ a preferovaných dopravních prostředků. Pokud si vybere možnost „autobus“, zobrazí se spoje společnosti FlixBus. (Video: https://we.tl/H0UB8reuiU)

Daniel Krauss: „Uživatelé Google mají možnost si vyhledat nejdůležitější informace o cestování autobusy FlixBus: místo a čas odjezdu, dobu jízdy, přestupy na trase a místní spoje v cíli. Google je propojen přímo s prodejem jízdenek FlixBus.“

 

Aplikace FlixBus pro chytré telefony pro optimální zážitek z cestování

 

S bezplatnou aplikací pro systém iOS, Android a Windows optimalizuje FlixBus váš zážitek z cestování. Aplikace poskytuje extra služby, jako je mobilní prodej jízdenek a odbavení, navigace k autobusové zastávce a informace o trase v reálném čase prostřednictvím nabízených upozornění.

Společnost FlixBus rozšiřuje svoji síť po celé Evropě. V nedávné době tento dopravce oznámil vlastní sítě ve Skandinávii a další  expanzi do zemí střední a východní Evropy na rok 2017.

 FlixBus

 

Sledujte FlixBus v naší rubrice na portálu BusPress

 

 

Reklama na BusPressu – Klíč k nejlepším obchodům

 

Chytrá a zdravá doprava ve městech 2017

 

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

WWW.MESTSKADOPRAVA.INFO

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.EU

Veletrh autobusů, výstava autobusů, autobusy v Praze

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.CZ

Autobusy ISUZU, ISUZU, ISUZU servis, ISUZU díly, ISUZU TURANCAR

Isuzu-Logo

ProScan – prodej a servis ISUZU – WWW.ISUZUTRUCK.EU

ISUZU prodej, ISUZU díly, ISUZU nákladní, ISUZU D -MAX

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

Anvi_Trade

ANVI TRADE, PODDLAHOVÉ MATERIÁLY VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ – WWW.ANVITRADE.CZ

 

 

Tagy: ,

Komentáře uzavřeny.