cz  Czech      uk  EN

ANVI TRADE ještě o 100% víc podlahovin než ve veřejné dopravě!

Anvi_Trade

 

Od přelomu roku spolupracujeme se společností ANVI TRADE s největším českým dodavatelem špičkových podlahových materiálů pro veškeré veřejné dopravní prostředky. Každý kdo zná ANVI TRADE, okamžitě si ho spojí se značkou podlahovin ALTRO, se kterými se denně setkáváme v autobusech, metru, tramvajích, ale i ve vlacích. Je nutné však připomenout, že ANVI TRADE má mnohonásobně širší záběr i v jiných sektorech než je doprava. Dnes bychom vám rádi představili vysoce houževnaté, efektní a esteticky nedostižné vinylové podlahy Amtico First.

ANVI TRADE uvádí…

Odborníci preferují Amtico First k rekonstrukcím bydlení

V inspirativním časopise o bydlení – Náš útulný byt, č. 3/2016 vyšel nový sloupek z cyklu Poradna odborníka, v tomto případě o proměně nevelké podkrovní místnosti na zcela novou sympatickou a moderní mini pracovnu. Na podlahu je použita, jak jinak, než vinylová podlaha v dílcích od Amtica First – zde je položen konkrétně dekor dřeva –  Sun Bleached Oak, který vytváří prosvětlené a příjemné prostředí, díky symbióze střešního okna.

ANVI

Náš útulný byt, č. 3/2016, čtete ZDE: promena-minipracovna.pdf

Další výhodou takové podlahy je velmi snadný úklid a její vysoká odolnost. Nejen pro tyto vlastnosti se designérka Iva Bastlová rozhodla použít vinylové dílce Amtico First. Jejich velkou předností, jak sama tvrdí, je široká nabídka dekorů, ze kterých si vybere skutečně každý, bez ohledu na styl interiéru, který chcete vytvořit. Tři různé kolekce (Dřevo, Kámen a Abstract) bez problému obsáhnou vaše představy. Faktory jako je skvělá cenová dostupnost a více než 100 prodejních míst po celé ČR již jen dokládají stoupající oblibu tohoto produktu.

Více také na www.amticofirst.cz, nechte si poslat vzorek ZDARMA.

ANVI TRADE

Reklama na BusPresu – Klíč k nejlepším obchodům

dekra_skola-MM

DEKRA, ŠKOLA SMYKU – WWW.DEKRA.CZ

CZECHBUS 2016 1

CZECHBUS, VELETRH AUTOBUSŮ V PRAZE – WWW.CZECHBUS.CZ

LOGO_isuzu_turancar

TURANCAR CZ, PRODEJ AUTOBUSŮ ISUZU – WWW.ISUZUBUS.EU

KHMC2X

KHMC OPAVA, VÝROBA AUTOBUSŮ – WWW.KHMC.CZ

,

 

 

Komentáře uzavřeny.