cz  Czech      uk  EN

5 let veletrhu CZECHBUS a 5 let web magazínu BusPress

CZECHBUS 2

CZECHBUS 2015

Před pěti lety v roce 2011 se poprvé uskutečnil v Praze autobusový veletrh CZECHBUS, nedílnou součástí autorského projektu byl také internetový magazín BusPress. S pomocí BusPressu se podařilo nově vznikající projekt autobusového veletrhu přivést k životu. Veletrh CZECHBUS pořádá na výstavišti v pražských Holešovicích od počátku společnost Incheba. Hned v prvním roce svého vzniku veletrh CZECHBUS dosáhl formátu, kdy se podařilo obsadit všechny kryté plochy v Průmyslovém paláci. Za velký úspěch lze považovat, každoroční opakování veletrhu s mimořádně vyrovnanou účastí vystavovatelů a s mimořádným zájmem odborníků z oblastí veřejné dopravy. Součástí veletrhu jsou odborné konference, zmíníme například, Elektrické autobusy pro město IV, která se uskuteční pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR. BusPress je již několik let mediální partner projektu pravidelně opakovaných konferencí o elektromobilitě ve veřejné dopravě Elektrické autobusy pro město, ve kterých spatřujeme velký inovativní potenciál pro rozšíření čistě elektrických pohonů u autobusů v městské dopravě.

CZECHBUS 1

Není pochyb o tom, že autobusová událost  roku se pomalu blíží, firma TURANCAR CZ a autobusy ISUZU stály také u zrodu veletrhu CZECHBUS a dnes jsou jeho neodmyslitelnou součástí. (foto: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS 24. – 26. 11. 2015, více informací ZDE

CZECHBUS 3

Neodmyslitelnou součástí veletrhů CZECHBUS je také dynamické logo „autobus z kopce“ (autor: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS 4

V roce 2011, v prvním roce konání veletrhu CZECHBUS pro společnost Turancar a Incheba připravil BusPress reklamní kampaň „ Novo v oblacích“, kdy se záběry o novém veletrhu CZECHBUS objevily v hlavních zprávách TV NOVA a na Slovensku na TV Markíza a na netu si zprávu přečetlo více než 300 000 čtenářů. Akce „Novo v oblacích“ ,tak úspěšně odstartovala budování povědomí o nové neznámé výstavě CZECHBUS. (foto: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS 6

Televizní štáby jsou nastoupené, a jedem! Právě se začíná psát historie českého veletrhu autobusů. (foto: Zdeněk Nesveda)

CZECHBUS 5

„Novo v oblacích“ a CZECHBUS v roce 2011 (foto: Zdeněk Nesveda)

BusPress 2015

BusPress, který vzniknul zcela účelově pro podporu veletrhu CZECHBUS v roce 2011, nyní úspěšně funguje pro podporu mnoha dalších projektů. Zmínili jsme Elektrické autobusy pro město, ale jsou to také FOR ISUZU CZECH GROUP, MĚSTO BUDOUCNOSTI, FOR TRANSPORT, DEKRA Akademie dopravního vzdělávání a další. Internetový magazín BusPress je také několik let oficiálním partnerem veletrhu BUSWORLD. BusPress nejsou však pouze internetové stránky, ale hlavně agentura s vlastním programem pro vytváření PR a vlastních projektů a také pro cílené, efektivní šíření zpráv interními i externími distribučními kanály. BusPress se naučil vytvářet účinné prezentace za zlomek nákladů v porovnání s běžnými způsoby propagace. Čtyřicet let, doba kdy se pohybujeme v autobusovém prostředí, nám dává nesmírný prostor a hlavně cit pro vytváření dalších nových projektů, a reklamy ve veřejné dopravě a světě autobusů. BusPress – respektive Green Pear Tip, provozovatel web magazínu využívá vlastního know-how k vytváření projektů, které staví logicky od základu jako barevné kostky ze stavebnice Lego. Otáčeli jsme volanty v časovém horizontu od Škoda RTO až po nejmodernější Euro 6 autobusy dnešních dnů, stopa za námi najetých miliónu kilometrů nám dala zkušenosti rozpoznávat věci a jejich kvalitu, jak u autobusů, tak i u lidí kteří je řídí a řídí. BusPress má jednu obrovskou výhodu, nevytváříme ho pod tlakem žádného konkurenčního prostředí, ale hezky v poklidu si hrajeme a tvoříme ve vodách, které důvěrně známe. Patrně jsme jediní, kteří využívají pro „online bus marketing“ tak velký okruh distribučních kanálů k šíření zpráv. Pracujeme s velkým nasazením pro své partnery, přinášíme do jejich podnikání „šťávu“ a úspěšně budujeme jejich povědomí na českém trhu.

Zdeněk Nesveda – BusPress 

Reklama na BusPressu – Klíč k dobrým obchodům

 

dekra_skola-MM

Tagy: , ,

Komentáře uzavřeny.