cz  Czech      uk  EN

100 autobusů SETRA ComfortClass 500 HD si objednala společnost Blaguss!

Rakouská dopravní společnost Blaguss  převzala první z nové řady autobusů SETRA 500, který je součástí plnění rámcové smlouvy na odběr 100 autobusů SETRA ComfortClass 500 HD do roku 2015. Vídeňský dopravce se rozhodnul k zásadní modernizaci flotily autobusy v exkluzivním provedení ve zbrusu novém firemním designu. Blaguss zůstává tak věrný svým zásadám a principům, že každý má své cíle („Weil jeder Ziele hat“).

Jedná se o bezkonkurenčně o největší objednávku v Evropě na autobusy SETRA nové generace řady 500.  „Velkoobjemová objednávka je naším projevem důvěry kterou si zaslouží pouze značka Setra,“ zdůraznil generální ředitel Thomas Blaguss, během oficiálního předání v servisním centru EvoBus ve Wiener Neudorf: „V našich očích, nová koncepce ComfortClass Setra 500 je úspěšná kombinace čisté ekologie, bezpečnostních prvků, úsporného provozu a designu, vše naprosto splňuje naše požadavky 100 procent. „

Dr. Thomas Rohde, generální ředitel společnosti EvoBus Austria GmbH, oceňuje význam obchodu. „Předáním prvního autobusu ComfortClass 500 společnosti Blaguss začínáme novou kapitolu společného úspěchu, který svým významem přesahuje hranicemi Vídně. Podepsaná rámcová smlouva je jasným projevem důvěry v naše výrobky a značka Setra tímto vysílá silný signál pro celý rakouský trh. „

BLAGUSS – dopravce s historií

Blaguss autobusový dopravce se může pochlubit dlouhou a úspěšnou historii. Paul Blagusz založil  první „Lohnfurhwerk“ přepravní  společnost v roce 1929. Blaguss Reisen Gesellschaft mbH byla založena v květnu 1970. Dnes je Blaguss  druhá největší soukromá autobusová společnost v Rakousku, s pobočkami v Maďarsku, na Slovensku a v České republice. Je rodinou firmou a jejími majiteli jsou,  Dr. Robert Blaguss, Thomas Blaguss a Paul Blaguss. Společnost vlastní asi 330 autobusů, které ujedou téměř 16 milionů kilometrů na  vnitrostátních i mezinárodních linkách ročně. Průměrné stáří vozového parku je jeho dva a půl roku. S počtem 550 zaměstnanců, společnost koupila téměř 900 autobusů značky SERTRA od roku 1978.

Zdroj TZ: EvoBus GmbH

 

 Autobusy BUSINESS CLASS SETRA S 516 HD – také v Čechách!

Potěšitelné je, že první autobusy BUSINESS CLASS SETRA S 516 HD byly prodány již i v Čechách. Majitelem třech nových autobusů Setra řady 500 je společnost  EUROLINES – TOURING BOHEMIA, s. r. o. ,  která je již nasadila 21. 6. 2013 na pravidelné linky. Oficiální zprávu o nových autobusech zveřejní  EUROLINES – TOURING BOHEMIA v pondělí 24.6. 2013.

První INFORMACE – o nových komfortních autobusech SETRA a linkách, kde je můžete potkat zde: Klikni a jsi tam!  

 

reklama.

„EUROTRANS VELETRH OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ“

INFORMACE O DOPRAVNÍM VELETRHU EUROTRANS, klikni a jsi tam! 

 

 

 

Tagy: , , ,

Komentáře uzavřeny.